Євро ялинка своїми руками

Понеділок, 23 Грудня, 2013

Ялинка з Євромайдану: майстер-клас

Ялинка Євромайдан

Синій і жовтий – поєднання кольорів, що тепер рясніє у різних кутках світу. Всюди на знак солідарності з українцями вивішують наші стяги, підсвічують будівлі та чіпляють синьо-жовті стрічки. Головна ялинка на Майдані Незалежності також набула цих кольорів, адже її завішали українськими прапорами. Тепер ялинка з Євромайдану – символ єднання держави. Якщо ви патріот, і хочете мати в себе вдома оригінальну ялинку, а не «йолку», зробіть Євро ялинку власноруч!

Ялинка своїми руками: матеріали

Для створення ялинки треба: жовта, синя, золотава нитки, дротики (продаються в рукодільних магазинах), золотаві намистини, вата, гачок 1.5 мм.

Ялинка гачком

Ялинка гачком

1. Починаємо в’язати ялинку ниткою синього кольору із набору 4 повітряних петель. Замикаємо у кільце. 1 рядочок: 4 стовпчики без накиду. 2 рядочок: 6 стовпчиків.

Верхівка ялинки

2. 3 рядочок: 8 стовпчиків, 4 рядочок: 10, а 5 рядочок: 12 стовпчиків без накиду. Змінюємо нитку на жовту. 6 рядочок: 14 стовпчиків без накиду.

Синьо-жовта ялинка

3. Ви вже, мабуть, помітили, що для конусу будемо додавати у кожному рядку 2 стовпчики без накиду. Змінюємо нитку кожні 5 рядків.

Плетемо конус

4. Далі, аби ви орієнтувались, наведемо число петель у рядках зміни кольорів. 11 рядочок: 24 стовпчики без накиду. 16 рядочок: 34 стовпчики. 21 рядочок: 44 стовпчики. 26 рядочок: 54 стовпчики. Закінчуємо в’язку на 30 рядку, у ньому повинно бути 62 стовпчики без накиду.

5. Основу ялинки в’яжемо стовпчиками з накидом. Набираємо 4 повітряні петлі. 1 рядочок: 3 петлі підйому, і 7 стовпчиків із накидом. 2 рядочок: 3 петлі підйому і ще 15 стовпчиків із накидом.

Основа ялинки (дно)

6. 3 рядочок: всього із підйомними петлями має бути 30 стовпчиків із накидом. 4 рядочок: 40 стовпчиків із накидом. 5 рядочок: 50 стовпчиків із накидом. Приміряємо до конуса.

Рукодільна ялинка

7. Конус набиваємо ватою і з’єднуємо із колом стовпчиками із накидом.

Набиваємо ялинку

8. Зірочку для прикраси в’яжемо золотавою ниткою. 1 рядочок: у кільце із 3 повітряних петель в’яжемо 5 стовпчиків без накиду. 2 рядочок: 10 стовпчиків без накиду. Промінці зірки: набираємо 5 повітряних петель, у 2-у від початку набору виконуємо з’єднувальний стовпчик, у 3-ю стовпчик без накиду, у 4-у стовпчик із накидом, у 5-у стовпчик із 2-а накидами.

Зірка гачком

9. Промінець прилаштовуємо до кола за допомогою з’єднувального стовпчика у 3 петлю від початку промінця. Повторюємо ще 4 рази. Гачкуємо 3 зіроньки. Або стільки, скільки на прапорі Євросоюзу.

Зірочки

10. Тепер найважча частина оздоби – тризубчик. Для того, аби його створити, знадобляться, крім дротиків, ще круглогубці, кусачки і терпіння.

Інструменти

11. Складаємо дротики, як на фото.

Робимо тризуб

12. Далі загинаємо дротики до центру, як на українському гербові. На середній чіпляємо бісер. Середню лінію після загинання донизу не відкушуємо (таким чином кріпитимемо до ялинки).

Тризуб з дроту

Євро ялинка з тризубом готова! Гарних Вам святкових підготувань і Слава Україні!

Євро ялинка

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

О том, как снять жилье в Киеве, можно прочесть подробнее на сайте гостиницы. Мини-отель – отличный вариант временного жилья!

Метки:

 • danirra

  В тему. Вікторіє, ти третя в моєму списку особа, котра ділиться натхненням від Євромайдану. Це однозначно бум. Писанки, картини, ялинки.

 • danirra

  В тему. Вікторіє, ти третя в моєму списку особа, котра ділиться натхненням від Євромайдану. Це однозначно бум. Писанки, картини, ялинки.

 • http://made-in-ukraine.info/ Vikaho

  Є ще кулінарія :) http://dietychni-recepty.com/salat-evromajdan/
  А ялиночка не моя – це зробила закарпатська майстриня Яна Фізер (хоч вона і скромна, все ж назву ім*я) :)

 • http://made-in-ukraine.info/novorichni-lystivky-ta-inshi-mk/ Новорічні листівки та інші МК | Made in Ukraine

  [...] чергувати напрямки». Ось, власне, і самі напрямки: іграшки, в’язані гачком; валяні іграшки; новорічний декупаж; новорічні [...]

 • http://made-in-ukraine.info/dytyachi-porobky-u-restorani/ Дитячі поробки у ресторані | Made in Ukraine

  [...] час дитячий педагог: разом вони виготовляють новорічні іграшки, фірмові магніти, рамки 3D і багато [...]

 • http://made-in-ukraine.info/novorichna-yalynka-10-samorobnykh-shedevriv/ Новорічна ялинка: 10 саморобних шедеврів | Made in Ukraine

  [...] для прикрашання столу, полиць чи підвіконня. Про те, як плести гачком ялинку, ми розповідали минулого року, ну а зараз можемо [...]

 • http://made-in-ukraine.info/top-10-naytsikavishykh-yalynok-v-ukrayini-2015/ ТОП-10 найцікавіших ялинок в Україні 2015 | Made in Ukraine

  [...] Жанна Команч (Жако) цьогоріч створила багато патріотичних ялинок. Кожна з них виглядає так: конусоподібна основа [...]

blog comments powered by Disqus