Ювелір Експо Україна 2015

Пятниця, 23 Січня, 2015

Ювелірна прикраса

З 14 по 17 травня у столиці можна буде побачити останні новинки ювелірної галузі, купити собі або на подарунок чудові прикраси і навіть полюбуватися унікальними витворами ювелірного мистецтва. Цю красу організатори виставки презентують у рамках проекту VIP ZONE! Цей проект відбуватиметься у рамках Ювелір Експо вже не вперше, але й цього разу обіцяє цікаві й неповторні експонати.

Грандіозний проект VIP ZONE вже встиг завоювати прихильність відвідувачів і викликав високу повагу в ювелірному суспільстві. Таку саму прихильність, як елітна біжутерія в магазині golden-lady.com.ua за непоганими цінами, яку можна придбати на подарунки!

«VIP ZONE – це ексклюзивна експозиція виставки, яка зібрала в собі найкращі твори ювелірного мистецтва, – розповідають організатори. – Імениті ювелірні будинки і знамениті майстри-ювеліри мають можливість виставити тут свої найкращі роботи, які заслуговують найбільшої уваги».

У кожній прикрасі – своя «родзинка», глибокий мальовничий задум. Ці вироби можуть прикрасити навіть найвишуканішу ювелірну колекцію. Ексклюзивність, неординарність, оригінальність і нестандартність – так можуть характеризувати експозицію ті, хто вже встиг насолодитися її надбанням.

VIP ZONE – це міні-музей, адже неповторні роботи відомих ювелірів дивують художнім наповненням прикрас: як класичні, так і яскраві вироби в стилі авангард, ампір, модерн. VIP ZONE покликана долучити відвідувачів виставки до високого ювелірній майстерності та неординарності.

«Запрошуємо виробників ексклюзивних виробів потішити відвідувачів своїми унікальними прикрасами на VIP ZONE! – зазначають організатори. – Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами: (044)461-93-43, (050)446-48-08.

Організатор – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Подати заявку на участь можна за телефоном: (044) 461 9343 або за e-mail: jewel@kmkya.kiev.ua.

Фото з сайту hdwallpaperscool.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus