Запальнички ручної роботи

Вівторок, 30 Грудня, 2014

Запальничка у стилі стімпанк

Запальничка – доволі суперечливий витвір. З одного боку, пластикові запальнички продаються в кожному кіоску і є незмінним «атрибутом» осіб непевного соціального статусу. А з іншого, гарна зажигалка с гравировкой або запальничка ручної роботи входять до переліку престижних подарунків. Саме з такими цікавинками ми вирішили познайомити вас сьогодні у статті про запальнички ручної роботи від українських майстрів!

1. Запальничка у стилі стімпанк. Надзвичайно гарна робота херсонської майстерні Voldera! Ціна конкретно цього виробу на сайті (livemaster.ru/uvira62) не вказана, проте можна приблизно уявити вартість: інші запальнички ручної роботи від цієї майстерні коштують по 1500-2000 грн. Окрім запальнички, у цьому сувенірі є й механічний годинник, що працює (батарейка годинника розрахована на дворічну роботу).

Сувенір запальничка

2. Запальничка у вигляді чайника. Геніальна ідея, погодьтеся :) Цей милий сувенір сподобається і чоловікам з почуттям гумору, і жінкам, які люблять користуватися запальничками на кухні. Автор цього шедевру – майстриня Вікторія з Кременчуга Полтавської області (livemaster.ru/viktoriyavk). Коштує ця краса лише 63 грн, а її розміри – 5,5 см на 6,2 см. Великий плюс такої запальнички в тому, що її модна дозаправляти. Втім, це стосується і більшості запальничок ручної роботи.

Подарунковий набір

3. Подарунковий набір: фляга, запальничка і портсигар. Цю красу, вочевидь, розписану жіночими руками, продають на сайті оголошень: kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/flyaga-portsigar-zazhigalka-ruchnoy-raboty-ID3zoFJ.html Ціна стильного набору – 900 грн, і виготовили його у Києві. Звісно, робили подарунки не «з нуля», а на основі готових виробів: майстер лише декорував запальничку, портсигар та флягу.

Запальничка ручної роботи

4. Бензинова запальничка ручної роботи. Її продають у Донецьку за 500 грн, ось оголошення: don.rio.ua/doneck/search/otdyh-khobbi/suveniry-podarki/prodaju-benzinovuju-zazhigalku-ruchnoj-raboty-40293.html Автор роботи називає стиль запальнички стімпанком і розповідає, з чого зробив цей сувенір: з латуні, міді та сталі.

Статуетка зі скла

5. Статуетка зі скла Запальничка. Цей витвір – суто декоративний, адже така запальничка не «працює» за призначенням. Автор виробу – Андрій Іванов з Жовтих Вод, що на Дніпропетровщині. Коштує запальничка 363 грн і має такі розміри: 10 см на 4 см.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus