Жіночі сумки зі шкіри Made In Ukraine

Середа, 8 Квітня, 2015

Наплічна сумка Драккар

Шкіряні сумки – це вічна тема, тож ми знову до неї повертаємося :) На Етсі, виявляється, «живуть» безліч українських майстерень, що виготовляють подібні витвори зі шкіри! Найцікавіші варіанти жіночих сумок маленького розміру ми вам сьогодні і покажемо. Ну а якщо вам більше до вподоби сумки більших розмірів – лише розпочніть пошуки: ви обов’язково знайдете потрібний аксесуар серед виробів українських майстрів!

1. Наплічна сумка Драккар. Цей витвір зачаровує своєю формою, виконанням і мистецьким тисненням на шкірі. Цікаво ще й те, що такі торбинки входять до українських народних надбань, адже подібні аксесуари дуже поширені в автентичному мистецтві Гуцульщини. Цей не дивно, адже шкіряні сумки – і гарні, і практичні, і зручні. На Етсі цю сумку продає TirithLeatherCraft з Києва, і коштує вона 300 дол.

Горіхова торбинка

2. Горіхова торбинка. Ще одна подібна модель через плече – ось така сумочка горіхового кольору. У порівнянні з попередньою моделлю, вона більш витончена і тендітна, отож, підійде для більш романтичних натур. Коштує цей витвір 24 дол., а виготовлений він з коров’ячої шкіри. Його автор – HandyHochShop з Києва.

Шкіряна сумка з тризубом на ланцюжку

3. Шкіряна сумка з тризубом на ланцюжку. Патріотизм може бути ось таким гарненьким і тендітним! Італійська шкіра, тиснений тризуб, ланцюжок замість ручок – і вийшов гарний ансамбль! Автор ідеї – MyFashionTerritory з Хмельницького, а коштує така сумочка 45 дол.

Коричнева шкіряна сумка через плече

4. Коричнева шкіряна сумка через плече. Розміри цього витвору: 23 на 25 см, матеріал – натуральна шкіра коричневого кольору. У цей дизайн можна закохатися: лишень подивіться, як тендітно поданий верхній клапан сумки! 134 дол. – і сумка ваша! Її можна купити у KaroEva з Києва.

5. Маленька кругла сумка. Це ж просто диво дизайнерської думки, подивіться! Мініатюрна сумочка добре підійде до одягу в стилі кежуал. Коштує вона 80 дол. Причому, у продавця – sashapikula з Києва – є ще багато подібних витворів різних кольорів!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus