Зробіть собі сумку з вовни!

Четвер, 17 Квітня, 2014

Майстер-класи з валяння під Києвом

Валяна сумка Олени Березуцької

Модно, гарно, екологічно і творчо – усі ці епітети можна приписати надзвичайно затишному виду рукоділля – валянню вовни. З вовни можна виготовити прикраси (кульчики, браслети, навіть персні), шарфи, елементи одягу, рукавички і сумки. Усі ці вироби ви можете навчитися виготовляти на майстер-класах у фахівця. Художниця по вовні Олена Безруцька пропонує такі рукодільні уроки: ви можете відвідати їх в Ірпіні, що під Києвом!

Олена Березуцька – фаховий художник по шерсті. Вона має дипломи учасника VII спеціалізованої виставки-ярмарку MasterHands, виставки-продажу «Формула рукоділля в Україні», бакалавра конкурсу «Академія рукоділля», що відбувалися у Києві. Напрями її творчості: валяння, вовняна акварель, картини (в тому числі валяні і під скло), сумки, клатчі, капелюшки, міні-капелюшки, квіти, біжутерія. Поряд із валяними сумками, зараз дуже популярні сумки из кожи тож пропонуємо вам купити жіночі шкіряні сумки високої якості!

Майстриня виготовляє роботи в одиничному примірнику, тож і вам пропонує створити щось унікальне і неповторне. «Для всіх, хто цікавиться рукоділлям, і для охочих навчитися валянню з вовни проводжу майстер-класи, – каже пані Олена. – Тема та вироби можуть бути різноманітними».

Роботи Олени Березуцької можна побачити на її сторінці на Ярмарку Майстрів: livemaster.ru/plavalaguna Там же можете і зв’язатися з майстринею!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus