Зроби листівку – отримай торт!

Пятниця, 2 Грудня, 2011

Новорічна акція для дітей від Укрпошти

Новорічний конкурс для творчих дітей

Стартував конкурс для маленьких любителів рукоділля! «Укрпошта» пропонує дітям від 6 до 16 років створити новорічну листівку або невеличкий зимовий сувенір із паперу та виграти торт або набір солодощів від солодкого спонсора. «Новорічний сюрприз» – так називається акція для творчих дітей.

Дата проведення акції: з 1 грудня 2011 року до 15 січня 2012 року.

Хто може брати участь в акції: діти від 6 до 16 років (вікові категорії 6 – 10 років, 11 – 16 років), які проживають на території України.

Умови конкурсу: дитина має власноруч виготовити паперову чи картонну листівку до зимових свят або дрібний сувенір з паперу (розмір не має перевищувати формат А3) у довільній техніці. Після цього роботу треба надіслати поштою на адресу відділу реклами та інформації УДППЗ «Укрпошта»: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001. На конверті має міститися позначка «на конкурс». Одна дитина може подавати на конкурс необмежену кількість робіт. Кінцевий термін подання робіт – 15 січня 2012 року за календарним штемпелем на поштовому конверті з творчою роботою учасника.

Визначення переможця: з-поміж робіт конкурсантів журі обере по 3 найкращі роботи в кожній номінації та кожній віковій категорії, які засвідчать оригінальність сюжету та розкриття теми, творчий підхід (заборонено копіювати та запозичувати теми), художню якість роботи (рівень володіння технікою виконання, матеріалом тощо), охайність роботи та старанність авторів. Крім того, по 10 робіт в кожній номінації та кожній віковій категорії будуть відзначені заохочувальними призами.

Призи: творчі діти, чиї роботи займуть 1, 2 та 3 місця отримають шоколадні торти ручної роботи, а заохочувальними призами для учасників, чиї роботи відзначать члени журі, стануть володарями наборів шоколадних цукерок.

Оголошення переможців конкурсу відбудеться 2 лютого 2012 року.

До речі

Учасники конкурсу мають надати таку інформацію: назву роботи, техніку виконання; прізвище, ім’я, по батькові; копію свідоцтва про народження; домашню адресу із зазначенням поштового індексу; номер контактного телефону, електронну адресу (за наявності); коротку біографічну довідку з описом своїх творчих досягнень та хобі; назву навчального закладу. Законний представник учасника конкурсу надає письмову згоду на використання творчої роботи учасника (автора) в художньому оформленні корпоративної поліграфічної продукції УДППЗ «Укрпошта». Детальніше про конкурс можна дізнатися на веб-порталі Укрпошти, у найближчому відділенні поштового зв’язку, а також зателефонувавши на прямий номер 0 800 500 440.

***

Фото – з майстер-класу Ганни Осадко із виготовлення пластилінової ілюстрації.

***

Спонсор запису:

Пошта – це добре, але більш сучасний спосіб відправлення вантажу – пасажирські перевезення, завдяки яким зі Львова можна передати автобусом будь-які товари.

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/kartyny-zi-shkiry-vichne-mystetstvo/ Картини зі шкіри – вічне мистецтво | Made in Ukraine

    [...] та навіть «малює» картини. Мисткиня працює на «Укрпошті», а вільний від роботи час присвячує творчості: [...]

blog comments powered by Disqus