З’явився офіційний сайт Пирогово

Вівторок, 19 Червня, 2012

Тепер Музей під відкритим небом має сайт в Інтернеті

Фото з Пирогова

До недавнього часу музей у Пирогові був дещо віддалений від своїх відвідувачів: їм доводилося буквально перевертати весь Інтернет з ніг на голову, аби знайти анонси подій музею народної архітектури та побуту. У мережі існувало декілька неофіційних сторінок Пирогова, проте вони оновлювалися нерегулярно і містили неточну інформацію.

Нині ж прес-служба музею оголосила втішну новину: створено сучасний офіційний сайт Пирогова! Ось він – сайт Національного музею народної архітектури та побуту України: pyrohiv.com.ua

Сайт зроблено трьома мовами. На ньому можна проглянути фотографії та інформацію про різні куточки музею, почитати новини Пирогова та побачити календар подій, на які можна завітати до музею.

«Головне завдання сайту – донести до відвідувачів музею, що сучасний Пирогів – це не статична застаріла музейна структура! – каже заступник генерального директора музею Ігор Паньків. – Це – живий організм, який поступово розвивається і модернізується. Тут кожної неділі відбуваються свята та фестивалі».

До речі

У Пирогові лише протягом двох останніх місяців відбулося більше десятка свят, відкрилося три нових виставки та було зроблено реставрацію двох будинків. До того ж, вперше тут провели фестиваль кримськотатарських народних майстрів «Егрідал» та фестиваль повітряних зміїв.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

  • http://made-in-ukraine.info/den-rizbyara-u-pyrogovi/ День різьбяра у Пирогові | Made in Ukraine

    [...] та 24 червня у Музеї народної архітектури та побуту у Пирогові відбудеться День різьбяра та майстра плетіння. Він [...]

  • http://made-in-ukraine.info/osinniy-yarmarok-u-pyrogovi/ Осінній ярмарок у Пирогові | Made in Ukraine

    [...] та 9 вересня у музеї під відкритим небом Пирогів відбудеться традиційний Осінній ярмарок – місце [...]

blog comments powered by Disqus