Акція! Книга – безкоштовно!

Вівторок, 8 Лютого, 2011

Ось такий буде приз

Дорогі любителі вишивального мистецтва! Видавництво «Родовід» та сайт http://made-in-ukraine.info дарують вам унікальну можливість безплатно отримати монографію Віри Зайченко «Вишивка Чернігівщини», яка вийшла друком зовсім нещодавно.

Умови акції дуже прості:

1) Розмістіть посилання на цей розіграш на своїй сторінці у будь-якій соціальній мережі (Facebook, Twitter, ЖЖ, Одноклассники, ВКонтакті тощо);

2) У коментарях до цього розіграшу вкажіть посилання на свою публікацію;

3) За кожен пост з посиланням ми надамо Вам номер, який братиме участь у розіграші. Більше постів (у різних соцмережах) = більше номерів = більше шансів ;)

Переможця визначить автоматичний генератор чисел.

Книгу «Вишивка Чернігівщини» ми надішлемо переможцю поштою за наш кошт.

Брати участь в акції можуть мешканці усієї України.

Термін дії акції: 8-15 лютого 2011 року.

Визначення переможця відбудеться 15 лютого о 20:00.

Декілька фактів про приз:

* Книга Віри Зайченко «Вишивка Чернігівщини» продовжує серію видавництва «Родовід», присвячену мистецтву вишивки. Раніше світ побачили книги «Гуцульська вишивка», «Вишивка Східного Поділля», «Вишивка козацької старшини 17-18 століть».

* Ця книга – перша узагальнена праця на тему чернігівської вишивки.

* У книзі надруковані унікальні етнографічні фотографії, серед яких – світлини вишитої плахти кінця 18 століття та спідниці, пошитої з простирадла середини 18 століття.

* Крім історії регіонального вишивання, автор книги також розповідає про матеріали та техніки вишивки, історичні корені орнаментів, композиції та традиційні схеми вишиваних творів.

Поїхали!

***

Хотите помочь своему бизнесу? Сделайте сайт-визитку! Кстати, разработка сайтов киев – это недорого, но полезно для вашего бизнеса.

Метки:

blog comments powered by Disqus