Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра

Пятниця, 15 Березня, 2013

Виставка виробів з бісеру у Києві

Сукня Оксани Марченко з бісером

З 23 березня по 11 квітня кияни та гості столиці зможуть побачити унікальну й видовищну виставку Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра. Бісерні роботи займуть цілих три поверхи Центру української культури та мистецтва! Тут розташуються як сучасні витвори з бісеру, так і колекційні екземпляри.

Найбільшою цікавинкою експозиції стане старовинне українське вбрання, оздоблене вишивкою бісером, та бісерні прикраси. Ці експонати нададуть для виставки українські колекціонери. До того ж, на виставці буде презентована ціла колекція старовинних бісерних сумочок, деяким з яких – більш як двісті років.

«На відвідувачів чекає справжній сюрприз – колекція ексклюзивних суконь від Будинку моди «Stella Shakhovskaya», – кажуть у Центрі української культури та мистецтва. – Розкішне вбрання, розшите бісером, яке буде представлене на виставці, свого часу одягали найвідоміші українки, серед яких Ані Лорак, Світлана Долеско (власниця центру), Ольга Сумська, Світлана Лобода, Оксана Марченко, Ольга Куриленко».

Стосовно ж інших експонатів виставки, то тут будуть і взуття, прикрашене бісером, і вишиті бісером ікони, і картини, і різноманітні предмети побуту. «Під час виставки кожен зможе проголосувати за той виріб, який вразить найбільше – триватиме конкурс «Закохані в бісер…», – розповідають організатори. – А для найменшеньких та їхніх родин буде проведений великий цикл майстер-класів із бісероплетіння та створення текстильної іграшки»

Адреса Центру української культури та мистецтва: Київ, вул. Хорива, 19-В. Телефон для довідок: (044) 425-12-64.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Готовясь к свадьбе, обязательно почитайте о том как выбрать ведущего на свадьбу из многочисленных вариантов! Ведь это – особое событие, которое больше никогда не повторится!

blog comments powered by Disqus