Блокнот ручної роботи у подарунок!

Середа, 16 Листопада, 2011

Стартує розіграш блокнота від Ole-look-Ole

Блокнот ручної роботи "Акварель"

Обкладинка з легким акварельним малюнком, коптська палітурка та ручні плетені каптали – таку красу майстрині Ole-look-Ole з Дніпропетровська поєднали у блокноті «Акварель». Він оздоблений м’якою поролоновою обкладинкою, яка ще більше підкреслює ніжність записника. Всередині блокнота – 180 різнокольорових аркушів формату А5, тож записник з впевненістю можна назвати витвором мистецтва! А отримати цей блокнот дуже просто – варто лише взяти участь у розіграші сайту Made In Ukraine. Умови розіграшу:

1) Розмістіть на своїй сторінці у будь-якій соціальній мережі (Facebook, Twitter, Livejournal, ВКонтакті тощо) картинку з блокнотом, додавши до неї посилання на розіграш (http://made-in-ukraine.info/bloknot-ruchnoyi-roboty-u-podarunok/).

2) У коментарях до цього запису залиште лінк на ваш запис.

3) Зачекайте, поки ми надамо вам номер учасника розіграшу. Більше посилань (у різних соцмережах) = більше шансів виграти ;)

4) Підсумки акції підіб’є генератор випадкових чисел, визначивши одного переможця. Ми надішлемо блокнот переможцю поштою (або передамо особисто у Києві).

Акція триває з 16.11.11. до 01.12.11. Розіграш відбудеться на сайті Made In Ukraine 1 грудня о 19:00.

Якщо у вас не виходить залишити коментар під цим записом, надішліть ваш лінк адміністратору сайту на адресу madeinukraineinfo(песик)gmail.com

До речі

Попередній розіграш блокнота ручної роботи від Ole-look-Ole ми проводили влітку. Відтоді акційний блокнот «Золотий шелест» оселився у нової господині, а майстрині з Дніпропетровська виготовили нові цікаві записники. Блокноти ручної роботи, виготовлені Ole-look-Ole, можна роздивитися та придбати ось тут: http://ole-look-ole.livejournal.com Зв’язатися з майстринями можна за електронною адресою Ole-l-Ole(песик)yandex.ua

Акція завершена, всім дякуємо за участь! Ось результати розіграшу блокнота «Акварель».

***

Подяка:

Памятники из гранита – очень нужная вещь, без которой нельзя почтить память дорогих людей. Заказываетй гранитные памятники в Луганске хорошего качества!

Метки:

blog comments powered by Disqus