Бронзовий кулон своїми руками

Неділя, 19 Травня, 2013

Майстер-клас: літній кулон

Бронзовий кулон

Зробити кулон своїми руками дуже просто: для цього нам знадобиться мінімум матеріалів. Зате виготовлена прикраса пасуватиме і до вечірнього вбрання, і до щоденного гардеробу!

З чого зробити прикрасу?

Для виготовлення кулона ми візьмемо: круглу основу для кольє, три дерев’яні намистини (з них також можна зробити текстильне намисто, підставки під гаряче або слінгонамисто), фарбу з ефектом скла будь-якого кольору, міцний мідний дріт, пасту з ефектом бронзи та ножиці.

Матеріали для кулона

Робимо кулон власноруч

1. Для того щоб зробити бронзовий кулон, ми спершу пофарбуємо дерев’яні намистини бронзовою пастою. На палець наносимо бронзову пасту і пальцем декоруємо намистини. Можна зробити так, щоб шар фарби був нерівномірний – тоді вийде покриття з ефектом зістарення.

Фарбуємо намистини

2. Одна з намистин в нас буде декорована об’ємними пухирцями. Для того щоб зробити їх, використаємо фарбу в тюбику з ефектом скла. Коли ця фарба застигає, то нанесене нею зображення тримає об’ємну форму. Тож робимо на одній дерев’яній намистині крапки фарбою з тюбика. Ставимо цю намистину сохнути щонайменше на 40 хвилин, щоб фарба добре загусла.

Фарба з ефектом скла

3. Якщо пухирці вже висохли, покриваємо цю намистину шаром бронзової пасти. Тепер зрозуміло, чому нам було потрібна фарба будь-якого кольору: все одно зверху неї ми нанесли бронзову пасту.

Наносимо бронзу

4. Перед нами – частини майбутнього кулона: дві бронзові намистини і одна – з пухирцями.

Намистини з дерева

5. Відрізаємо 30 см мідного дроту і нанизуємо ним одну бронзову намистину. По центру намистини зверху закручуємо дріт.

Закручуємо дріт

6. Зверху на першу намистину нанизуємо другу – з пухирцями. При цьому, два дроти, які виходять з першої намистини, пропускаємо через другу намистину в напрямку один дріт до одного (за принципом плетення прикрас із бісеру). Над другою намистиною знову перекручуємо дріт.

Дві намистини

7. Настала черга третьої заключної намистини. Так само, як і другу, додаємо її до нашого кулона та зверху перекручуємо дротики.

Три намистини

8. Перекручені дроти разом пропускаємо через верхню намистину і виводимо назовні. Ножицями обрізаємо хвостик дротів.

Ховаємо дріт

9. Все, наш бронзовий кулон готовий! Нанизуємо його на основу для кольє, і виходить чудова прикраса для літа!

Літня прикраса своїми руками

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вы хотите купить ноутбук, зайдите на сайт telemart.com.ua и выберите понравившуюся модель. Интернет-магазин Телемарт предлагает широкий выбор ноутбуков и телевизоров!

Метки:

  • В’ячеслав Володимирович Яровий

    Цікава творчість, до речі своїй дитині брав тут усілякі поділки

blog comments powered by Disqus