Декупаж банки + золотіння

Середа, 5 Серпня, 2015

Декупаж і золотіння

Давненько ж ми з вами не хімічили! :) Пора виправлятися, адже за допомогою різноманітних фарб та інших «мазюкалок» можна подарувати друге життя забутим речам і суттєво покращити домашню атмосферу! Наприклад, ось такий декупаж банки та додаткове золотіння можуть згодитися вам саме у сезон консервування :) Прикрасьте ваші баночки, закатайте у них смачні скарби, і ви побачите: ласувати смаколиками взимку стане набагато приємніше!

Для того щоб зробити декупаж банки для спецій, вам знадобляться: сама банка, широкий скотч (можна взяти звичайну малярну стрічку), акриловий ґрунт білого кольору, губка з поролону, клей для декупажу та пензель до нього, декупажні серветки з бажаним малюнком, ножиці, бронзова паста з художнього магазину (в тюбику), акриловий лак та пензлик для його нанесення.

Матеріали для декупажу

Як зробити декупаж та покрити банку золотінням?

1. Для початку, подумайте, яку частину банки ви хотіли би покрити малюнком. В нашому випадку все дуже просто: нижню частину посудини, «відгороджену» від верхньої частини банки випуклістю, ми й будемо декупажити. Тому верх банки можна сміливо заклеїти малярною стрічкою, обережно обвівши її навколо посудини. Клеїти стрічку треба для того, щоб верхній край декупажу виглядав рівно і не «залазив» на непотрібну територію.

Малярна стрічка

2. Вичавте трохи акрилової фарби на кухонну губку, поплескайте нею по нижній частині банки і, таким чином, нанесіть на неї біле тло для декупажу. Якщо ви хочете покрити фарбою і саме дно банки, просто переверніть її догори дригом та пофарбуйте тою ж губкою. У перевернутому вигляді й поставте банку на стіл, щоб фарба протягом 20 хвилин висохла. За цей час можна, наприклад, замовити дешевые авиабилеты на aviapoisk.kg в Киргизии і спланувати свій політ :)

Акрилова фарба

3. Ну а поки фарба сохне, можна вирізати з тришарової серветки бажаний малюнок. Звісно ж, для кухонної баночки більше підходять ілюстрації рослинного плану, тому ми вирізаємо смужку з оливками. Поті знімаємо два нижні шари паперу з серветки і викидаємо їх – використовувати будемо тільки сам верхній шар.

Малюнок для декупажу

4. Далі треба прикласти цей верхній шар серветки до поверхні банки та покрити зверху клеєм для декупажу за допомогою пензля. Обережними рухами притисніть клеєм серветку так, щоб вона добре зафіксувалася на банці. Почекайте півгодини, поки декупаж висохне.

Декупаж

5. Не знімаючи захисної стрічки з верхньої частини банки, покрийте посудину золотінням. Для цього вичавте трохи бронзової пасти на вказівний палець та, ледь притискаючи, нанесіть її на деякі ділянки банки (краще – по краях декупажного малюнку). Дайте пасті трохи підсохнути, покрийте декоровану ділянку банки акриловим лаком, просушіть і зніміть захисну стрічку.
Ось такий він, декупаж банки для спецій! Роботи зовсім трошки, зате така баночка довго тішитиме очі! :)

Золотіння

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus