Декупаж дитячої табуретки

Вівторок, 23 Серпня, 2016

Декупаж дитячої табуретки

Є речі, у яких доцільні будь-які прояви творчості. Наприклад, дачні або дитячі меблі! Якщо у міських квартирах ми прагнемо дотримуватися певного стилю, то на таких предметах можна попрактикуватися на повну :) Тому я й вирішила зробити декупаж дитячої табуретки: з таким декором усім (і дорослим, і малим) буде веселіше.

Для того щоби зробити декупаж дитячого стільчика, я взяла: табуретку з дерева, салфетки для декупажа з гарним малюнком, клей для декупажу, звичайний дитячий пензлик для клею, ножиці, базову фарбу світло-блакитного кольору, широкий пензлик для фарби, лак для паркету, широкий пензлик для лаку. Також у нагоді мені стала вітряна погода, яка допомогла швидко сушити всі шари «хімії» :)

Табурет і серветка для декупажу

Як декорувати декупажем дитячу табуретку?

1. Спершу табуретку слід пофарбувати. Звісно, для цього поверхня має бути чиста та суха, аби фарба добре взялася. Ми фарбували звичайною вуличною фарбою, адже саме така була на той момент на дачі :) Фарбувати вирішили в один тоненький шар, щоб з-під фарби де-не-де виступав колір самого дерева. Не гарно і стильно: саме таким чином декорують меблі у багатьох кав’ярнях. Після такого тонкого нанесення фарби табуретка була суха вже за півгодини, отож я перейшла до наступного кроку.

Фарбування табуретки

Пофарбований табурет

2. Я вирізала потрібне мені зображенні з серветки та відділила два нижні паперові шари й викинула їх. Для декупажу взяла лише верхній шар із малюнком, на якому зображене це миле сімейство каштанчиків. Я приклала малюнок до табуретки та подивилася, чи добре він виглядатиме на цьому місці.

Зображення з декупажної серветки

3. Далі занурила клейовий пензлик до баночки з клеєм для декупажу та намастила цим клеєм декупажний малюнок прямо зверху. Одразу треба було обережно змочити клеєм увесь папірець, а потім розгладжувати його пензликом, щоб «вигнати» дрібні складочки за межі ілюстрації.

Клей для декупажу

4. Ну а потім я вирізала з декупажних серветок дрібні доповнення композиції – листочки і каштани. Розмістила їх довкола головної картинки й також зверху приєднала до табуретки клеєм. Клей для декупажу висох також впродовж 30 хвилин.

Декупажна композиція

5. Далі на дитячий стільчик чекав вже завершальний етап декупажу: я взяла широкий пензлик та покрила декоровану поверхню тонким шаром лаку. Лак використовувала матовий, щоб готовий виріб виглядав небанально.

Лак для паркету

Ось такий він, декупаж дитячої табуретки! Все просто, швидко, а головне – творчо і цікаво :) Таким самим чином можна прикрасити і дитячий столик або, наприклад, поличку з дитячою літературою.

Майстер-клас: декупаж табуретки

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus