День різьбяра у Пирогові

Середа, 20 Червня, 2012

Свято різьбярства та плетіння

Посуд з дерева

23 та 24 червня у Музеї народної архітектури та побуту у Пирогові відбудеться День різьбяра та майстра плетіння. Він продовжить цикл тематичних свят, присвячених різним народним промислам, що відбуваються у Пирогові у вихідні дні. Цього разу у Музеї під відкритим небом буде безліч дерев’яних виробів.

За словами працівників музею, до участі у святі запрошено найкращих майстрів художнього різьбярства та плетіння з природних матеріалів. На Дні різьбяра та майстра плетіння широко будуть представлені плетені з лози меблі та кошики, солом’яні брилі та прикраси, браслети і ґердани з бісеру, а також дерев’яний посуд, ложки, форми для випічки, кухонні дошки, скриньки та мініатюрна дерев’яна скульптура.

До того ж, своїм дітям мами зможуть придбати екологічно чисті традиційні народні іграшки: свищики, деркачі, коники-каталки, ляльки-мотанки тощо.

«На майстер-класах гості музею матимуть можливість познайомляться з різноманітними техніками художнього різьблення та давніми ремеслами плетіння із лози, рогози, соломки, листя кукурудзи, бісеру, а також зможуть своїми руками виготовити для себе оригінальні сувеніри, – кажуть у Пирогові. – Також буде запропоновано майстер-класи з народних танців та гри на українських народних  інструментах. На святі перед гостями виступатимуть найкращі аматорські фольклорні колективи України».

Свято різьбяра та майстра плетіння у Пирогові триватиме 23 та 24 червня з 10:00 до 18:00.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вы любите народные гуляния и традиционную музыку, украинские музыкальные ансамбли на сайте http://orchestra-music.com.ua/ansambli-left.html вам точно понравятся!

 • Юрий Федоренко

  Мы пользуемся http://saxophonistkyiv.com для оформления праздника и радости
  в наши жизни)) А точнее пользуемся для заказа выступлений саксофониста
  на наши: ивенты, корпоратив, праздник, конференцию, Новый Год, презентацию.
  Также услуги: уроки саксофона онлайн в скайп (Skype) Киев.

 • Юрий Федоренко

  [url=http://saxophonistkyiv.com] Уроки игры на саксофоне для взрослых и детей, Репетитор Skype, удалённо, скайп, zoom, Google Meet, цены и отзывы![/url]

blog comments powered by Disqus