День Японії у Києві

Понеділок, 19 Травня, 2014

Неймовірне свято з різними активностями

Японське мистецтво фурошикі

21 травня в Києві відсвяткують День Японії. Саме тут ви зможете поринути у чарівну атмосферу стародавньої Японії, взяти участь у спеціальному ярмарку, подивитися японський мультфільм, спробувати свої сили в орігамі, традиційних японських танцях та інших цікавинках! 

У програмі свята День Японії у Києві:

- шоу барабанників,

- танці бон-одорі,

- майстер-класи з орігамі та каліграфії (ось таке сердечко орігамі або чарівний журавлик зможе стати вашим!),

- IQ-лабораторія для дітей,

- благодійний ярмарок,

- показ мультфільму, який був номінантом на престижні кінематографічну премію Оскар 2014 року. Мультик називається «Вітер дужчає», його показ організують для дітей від 12 років. Попри те, що мультик цей дуже відомий і корисний, вхід на перегляд для всіх відвідувачів буде вільний!

Більш детальна програма Дню Японії 2014 (21 травня):

14:00 – 14:45 – Шоу-програма з японськими барабанами «Тайко» і танцями бон-одорі.

14:00 – Майстер-класи з орігамі, каліграфії та фурошикі (японський спосіб упаковки подарунків – зав’язування вузликів з тканини).

14:45 – Японський благодійний ярмарок.

14:45 – 18:00 – Спеціальна IQ-лабораторія для дітей від ЮНІСЕФ (загалом, ця організація виступає одним з організаторів заходу).

18:00 – Показ мультфільму-номінанта на премію Оскар 2014 «Вітер дужчає» великого японського мультиплікатора Хаяо Міядзакі (вікове обмеження – від 12 років).

Свято відбудеться за підтримки посольства Японії, Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Українсько-Японського Центру Національного технічного університету України Київський політехнічний інститутІ.

День Японії відбудеться на Площі знань Політехнічного інституту та у Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ». Адреса: Київ, проспект Перемоги, 37. Початок дійства – 21 травня о 14:00. Вхід – вільний!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus