Другий Фестиваль писанок у Києві

Субота, 4 Травня, 2013

Вінок з писанками та писанкова паска

Писанки на дереві

На площі Франка у Києві (це сквер перед театром імені Івана Франка) розпочався другий Фестиваль писанок. Він дещо відрізняється від минулорічного дійства, коли активісти фестивалю розвішували писанки на деревах. Нині ж у рамках Фестивалю писанок можна полюбуватися на величезну паску, складену з писанок.

2 травня у київському сквері перед Національним академічним драматичним театром імені Івана Франка розпочався другий «Фестиваль писанок». Сквер прикрасили рекордною кількістю писанок: їх з різних регіонів надіслали аж 58 тисяч! Писанки прибули на фест із 40 міст і презентують різні школи писанкарства (розмальовані різними орнаментами за допомогою різних технік).

Тут можна побачити і бісерні писанки, і обплетені мереживом, і такі, що їх поєднали разом у гірлянди. Частина великодніх яєць утворила велику скульптуру у вигляді паски, тож видовище – неймовірне!

«Масштабність експозиції відразу потрапила до Книги рекордів України, – розповідають затівачі Фестивалю писанок. – Окрім найбільшої кількості писанок, був зафіксований і найбільший великодній вінок із живих квітів та троянд».

Фестиваль писанок триватиме до 5 червня, тож неодмінно завітайте до скверу біля театру імені Франка!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus