Дивне взуття: 10 найяскравіших пар

Пятниця, 20 Лютого, 2015

Черевики з зубами

Чого тільки не побачиш у сучасних взуттєвих магазинах! Здається, виробники поспішають догодити усім клієнтам, створюючи черевики та туфлі для всіх випадків життя. Але існує і взуттєве «задзеркалля»: дивне взуття купують справжні диваки! Ось подивіться, які моделі можуть опинитися на чиїхось ногах!

1. Черевики з зубами. І не просто з зубами: ця щелепа виглядає огидно! Особливо, золоті зуби попереду. Хоча можливо, така підошва цілком практична: допомагає вільно йти слизьким тротуаром…

Боксерські рукавиці

2. Боксерські рукавиці. Здається, дизайнеру цього взуття у дитинстві забороняли вдягати рукавиці на ноги… Інакше, чим пояснити ідею взуття у вигляді боксерських рукавиць? :) Взагалі, якщо ви любите спорт, можете на сайті http://www.pinkshop.com.ua купити собі чудове спортивне взуття і не мучитися!

Черевики з пальцями

3. Черевики з пальцями. На деяких моделях сучасного взуття можна вивчати анатомію: миски створюють роздільні, на кожен палець. Є й альтернатива – ось такі черевики з намальованими пальцями. Хоча загалом стиль ніби класичний…

Вище, ще вище

4. Вище, ще вище. Взуття дає жінкам необмежену можливість стати вищими. Якщо каблук підіймає п’ятку, то чому не можна підняти мисок за допомогою додаткової платформи? Хоча виглядає це все трохи дивно, погодьтеся…

Потворні сандалі

5. Потворні сандалі. Страшна еклектика: ніжний рожевий + похмурий чорний, масивна форма + делікатне оздоблення. Про каблук ми краще мовчатимемо.

Взуття для фріка

6. Взуття для фріка. Здається, тут всього забагато: зависокий і затовстий каблук, забагато яскравих кольорів, та ще й блискуча пряжка! Рятуйте наші очі!

Туфлі на товстезному каблуку

7. Туфлі на товстезному каблуку. Він великий, наче діжка! Та ще й деформований, аби збирати побільше пилу у шафі :) Від одного тільки погляду на ці туфлі стає важко: мимохіть уява малює жінку, яка ледь плентається, тягнучи ноги у такому взутті.

Туфлі-зірочки

8. Туфлі-зірочки. Ну чого вже, оригінально… Хоча такі туфлі створюють оптичний обман: здається, що всередині – стопи трохи дивакуватої форми. А з іншого боку, качки так живуть – і нічого…

Туфлі-діжки

9. Туфлі-діжки. Здається, у такому взутті важко зробити бодай крок… Мало того, що вони – на височенних каблуках, так ще й – на височенних платформах! Для невмілих власниць таке взуття дуже небезпечне, адже можна запросто впасти вперед!

Туфлі на широкій платформі

10. Туфлі на широкій платформі. Ще одні пилезбірники :) А також збірники відбитків чужого взуття (для тих, хто їздить у переповненому транспорті в години пік!) Хоча ця модель виглядає, як макет, тож ми сподіваємося, що у реальному житті такого взуття не існує :)

Фото з сайтів: ikrod.blogspot.com, sodahead.com, all-funny.info, thefashionpolice.net, fashion.telegraph.co.uk, posh24.com, shoe-tease.com, thestudentroom.co.uk, nigeriafashionstation.blogspot.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus