Диво-дитина живе у Львові

Пятниця, 29 Квітня, 2011

Десятирічна Віка Дюкарєва робить дуже складні речі своїми руками

Віка змалечку захоплюється хендмейдом

Сережки, намиста, браслети, елементи автентичного одягу і навіть цілий годинник з маленьких намистинок – такі бісерні фантазії втілює у життя школярка зі Львова. І хоча друзі та родичі Віки Дюкарєвої вже давно звикли до «габаритів» її творчого захоплення, сторонні спостерігачі переконані: ця дівчинка – диво. Саме тому бісерна «королева» Вікторія зараз змагається за премію «Диво-дитина», яка об’єднує найдивовижніших дітей з усієї України.

За інформацією «Високого Замку», першу бісерну прикрасу Вікторія створила у п’ять років. З того часу не може зупинитися: виготовляє все нові й нові чудернацькі вироби, виграє різноманітні конкурси… Півроку тому в неї навіть стартувала персональна виставка: унікальні бісерні вироби розмістилися у стінах Вічиної школи. Нині дівчинка – переможниця міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських кокурсів з декоративно-прикладного мистецтва.

Квітковий годинник з бісеру. Фото "Високого Замку"

У двох етапах премії «Диво-дитина» Віка теж вже виграла. Перший етап відбувся ще минулої осені: тоді журі відібрало частину учасників з тих дітей, які подали свої заявки на конкурс. Нещодавно завершився другий етап, під час якого за дивовижних дітей будь-хто міг проголосувати в Інтернеті. Вікторія Дюкарєва змагалася за першість серед найбільш торчих дітей, і, знову ж таки, з легкістю обійшла всіх «конкурентів».

Останнє слово у премії «Диво-дитина» нажежить дорослим: під час третього етапу конкурсу журі, очолюване актрисою Ольгою Сумською, обере остаточних переможців у всіх номінаціях (окрім найбільш тврчих дітей, за виграш змагаються також »найдивовижніші», «найрозумніші», «найспортивніші» та «найгероїчніші»). Урочиста церемонія нагородження премії «Диво-дитина» відбудеться 14 травня о 17:30 біля Арки Дружби Народів у Києві. Переможці премії мають отримати грошові винагороди (1 місце – 3500 грн, 2 місце – 2500 грн, 3 місце – 1500 грн), путівки до дитячих баз відпочинку та передплату на цікаві видання.

МейдІнЮкрейн бажає любительці рукоділля Віці Дюкарєвій успіху та сподівається, що найвищу нагороду у свой номінації «Диво-дитини» отримає саме вона ;)

Метки:

  • danirra

    Побільше таких конкурсів!

  • Анонимно

    і дітей таких побільше ;)

  • http://made-in-ukraine.info/biserni-prykrasy-garnishi-za-yuvelirni/ Бісерні прикраси гарніші за ювелірні | Made in Ukraine

    [...] У конкурсі «Диво-дитина«, про який ми писали нещодавно, Віка не виграла: [...]

blog comments powered by Disqus