Дизайни з мапами

Понеділок, 23 Лютого, 2015

Светр з мапою

Подорожі – невід’ємна частина життя багатьох з нас. Так приємно згадувати про цікаві місця з різних країн, гортати фотографії, розглядати привезені з мандрівок сувеніри… Не дивно, що у багатьох мандрівників на стінах, робочих столах і у блокнотах можна побачити мапи. На них відмічають країни, що вже довелося відвідати, і позначають місцини, до яких хочеться поїхати. Якщо серед ваших друзів є такі мрійники-романтики, то знайте: найкращий подарунок для них – речі, оздоблені дизайном з мапами! Ось, наприклад, такі, які ми знайшли на Етсі. Усі вони – від українських виробників!

1. Светр з мапою світу. Дуже цікавий варіант одягу, який, до речі, приховує недоліки фігури! Скоріше, вони самі «ховаються» за пістрявим орнаментом. Коштує такий светрик 24,99 дол. і підходить як для чоловіка, так і для жінки. Його продає Shirtandmugshop з Києва. Ще один чудовий подарунок – це скретч карта мира для любителів подорожувати.

Блокнот з мапою і компасом

2. Блокнот з мапою і компасом. Оце так робота! Це не просто блокнот, у якому можна писати, що завгодно. Це записник з дерев’яною обкладинкою, до якої вбудований справжній компас! Мапа виглядає у цьому ансамблі напрочуд гармонійно, тож такий сувенір сподобається усім. Його ціна – 50 дол., а автор – ShikShok з Києва.

Коркова мапа України

3. Коркова мапа України. Дуже зручна річ: можна повісити на стіну і шпильками відзначати місця, де ви вже побували. Також замість шпильок можна фіксувати на мапі дротики, а на них – вішати ваші прикраси, куплені у різних містах. Чудова ідея і чудове виконання! Автор мапи – Positiveseller з Києва, а її вартість – 21 дол.

Медальйон з мапою

4. Медальйон з мапою. Чудовий варіант для мрійливих дівчат: така прикраса гарно виглядатиме і з класичним вбранням, і з одягом у стилі кежуал. Зображення мапи неодмінно доповнює компас, тож цей медальйон – дуже гарненький. Коштує він 18,65 дол., а продає його CitrusCat з Києва.

Косметичка з мапою світу

5. Косметичка з мапою світу. Ідеальний варіант несесера для подорожі: разом з собою у мандрівку можна вдало запакувати потрібну косметику! Таку косметичку на Етсі продає Positiveseller, її ціна – 8 дол.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus