Екологічно чисті… прикраси

Пятниця, 13 Травня, 2011

Олеся Теліженко пропонує жінкам власноруч майструвати намиста

Валяно-текстильне кольє від Олесі Теліженко

Екомода дісталася не лише одягу, а й біжутерії, стверджує черкаська дизайнерка Олеся Теліженко. За її словами, найкращі прикраси – виготовлені з природних матеріалів: вони і на дотик приємні, і позитивну енергетику мають. А виготовити їх дуже просто: достатньо скласти докупи різні природні матеріали.

У новій колекції одягу, яку Олеся Теліженко нещодавно презентувала у Києві, особливий наголос зроблений на прикрасах. «Вони виготовлені з дерев’яних намистин, металевих елементів тощо – словом, з усього природного. Ну хіба що жилка, на яку збиралися намистини, ненатуральна, – посміхається мисткиня. – Звичайно, у наш час важко використовувати стовідсотково природні матеріали, але можна робити все можливе, аби таких матеріалів було більше».

Об'ємне намисто - екологічно чисте :)

Зірка етнічного дизайнерства переконана, що зробити свій внесок у добру справу може кожна українська жінка. «Долучитися до зеленого руху нескладно: для цього просто треба мати бажання. Жінка – це продовжувач роду на землі. Коли вона народжує дитину, звісно ж, хоче оточити її всім найкращим, – відзначає Олеся Теліженко А найкраще – це і є природні матеріали».

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Як швидко ростуть діти!.. Тільки й встигай купувати дитячий одяг. Зате, за допомогою Інтернету можна поринути у цікавий та зручний шопінг!

Метки: , , ,

  • http://made-in-ukraine.info/mayster-klas-tekstylne-namysto/ Майстер-клас: текстильне намисто | Made in Ukraine

    [...] дуже модними стають текстильні прикраси, тож не оминіть можливості створити їх власноруч Тим [...]

  • http://made-in-ukraine.info/triyenale-ekologichnogo-plakatu/ Трієнале екологічного плакату | Made in Ukraine

    [...] складатиметься з 1080 екологічних плакатів, створених 440 дизайнерами з 37 країн світу. А [...]

blog comments powered by Disqus