Еліт Експо. Літо 2012

Пятниця, 25 Травня, 2012

Ювелірна виставка у Львові

Перстень з коштовностями українського виробництва

Від 31 травня до 3 червня у Львові триватиме свято елітних подарунків – VII Спеціалізована виставка-ярмарок Еліт Експо. Літо. Тут можна буде придбати ювелірні вироби, різноманітні прикраси, розкішні годинники, біжутерію та аксесуари, а також антикваріат, авторські картини та матеріали для створення ювелірних виробів.

«Еліт Експо – це дуже популярна та відвідувана виставка у самому серці Львова», – кажуть організатори ярмарку. За їхніми словами, на відвідувачів заходу чекає спеціальна ділова програма та низка майстер-класів із тем, актуальних для ювелірної галузі.

Протягом чотирьох днів на трьох тисячах квадратних метрів можна буде знайти ювелірні вироби та елітні подарунки від різноманітних виробників. Тут презентують свою продукцію ювелірні компанії з України, Росії та Китаю. Загалом, у цьогорічній виставці зголосилися брати участь більш як сто учасників-виробників.

Організатори планують, що Еліт Експо. Літо 2012 відвідає понад 16 тисяч відвідувачів. Звісно, будуть серед них і любителі рукоділля – люди, які створюють прикраси та подарунки своїми руками (прикраси з бісеру та справжні коштовності). Спеціально для них у межах виставки діятиме розділ із коштовним та напівкоштовним камінням, де можна буде купити усі необхідні матеріали для створення прикрас.

Еліт Експо. Літо відбудеться у Палаці Мистецтв: Львів, вул. Коперника, 17. Час роботи ювелірної виставки: 31 травня – з 12:00 до 18:00, 1 та 2 червня – з 10:00 до 19:00, 3 червня – з 10:00 до 18:00.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ремонт литых дисков юзао на  http://www.ремонт-дисков-в-москве.рф/remont-litix-diskov-uzao.aspx это очень важный элемент безопасности на дороге, поэтому обязательно сделайте ремонт дисков.

blog comments powered by Disqus