Фестиваль Святовид 2013

Четвер, 14 Березня, 2013

Фольклорне дійство на Харківщині

Етнічний колектив

16 березня у селі Коропове Зміївського району Харківської області відбудеться Фольклорний фестиваль зимово-весняного календаря «Святовид». Саме тут мешканці Харківщини зможуть масштабно відсвяткувати Масляну.

«Фестиваль ставить за мету відродження, збереження та популяризацію традицій зимового та весняного календарного циклу народних свят, налагодження зв’язків та творчого взаємообміну між молодими та досвідченими виконавцями фольклору», – кажуть організатори. Відтак, тут виступлять найкращі фолькові гурти Харківщини та самого міста Харків.

Проте фольклорні співи – не єдина забава, що чекатиме на відвідувачів фесту. Тут ви зможете взяти участь в обрядодійстві Колодій (прив’язування колодки до ніг або рук неодружених досі молодих людей і дівчат), обряді «водіння козла», у численних хороводах і веснянках.

Також у програмі фестивалю – різноманітні майстер-класи, козацькі пісні, катання на конях, цікаві конкурси та багато-багато іншого. «Шанувальники народної культури послухають розповіді про те, як колись у давнину розважалися мешканці російських та українських сіл Слобожанщини на Масляному тижні», – зазначають організатори дійства.

Фестиваль Святовид 2013 розпочнеться 16 березня об 11:00 на березі Сіверського Донця – у селі Коропове, на Коропових хуторах.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Покупайте недвижимость Харьков только у проверенных продавцов! Объявления о недвижимости вы можете найти на специальном сайте.

blog comments powered by Disqus