Гаманець своїми руками: творчі ідеї

Вівторок, 14 Травня, 2019

Гаманець для монет

Різноманітні гаманці – це такі самі аксесуари, як парасольки або хустини. Вони можуть і служити вам зручними торбинками, і підкреслювати вашу особистість (якщо, звісно, будуть виготовлені із відповідним шармом та матимуть оригінальний вигляд). Мабуть, багато хто із майстрів замислювався над тим, щоб зробити гаманець своїми руками: зі шкіри, текстилю, вовни або інших зручних матеріалів. Давайте подивимося, які моделі гаманців ручної роботи зробити найпростіше.

1. Нашийний гаманець для монет із клапаном. Це проста торбинка, виготовлена зі шкіри з тисненим зображенням. Деталі поєднані вручну – гачкуванням нитками на кшталт «ірису». Ці ж нитки використані і для формування довгої мотузки, за допомогою якої торбинку можна вішати на шию. Для більшої зручності до клапану приєднано металеву кнопку, хоча можна обійтися і більш простим у приєднанні варіантом – липучкою (принаймні, липучку можна просто пришити до гаманця, а не застосовувати спеціальний прес). Виходячи з того, що монети в Україні набувають більшого поширення, нашийні гаманці видаються зручними, чи не так? Взагалі, найпростіше – купити гаманець на сайті virginia-conti.com.ua/muzhskie-sumki за гарною ціною. А ще, там можна замовити ремені, сумки та інші модні аксесуари!

Гаманець для банкнот

2. Шкіряний гаманець для банкнот. Паперові купюри традиційно найзручніше зберігати у гаманці-«книжці», що згинається навпіл та всередині має декілька відсіків. Зшити такий, маючи шматочки шкіри з бажаним малюнком, доволі просто: варто лише скласти всі деталі разом та вручну обплести виріб гачком. Таким чином, виріб отримає охайний вигляд, а кишені сформуються ніби самі собою – просто під час прошивання кількох клаптиків разом.

Гаманець на блискавці

3. Гаманець для монет на блискавці. Цей варіант – більш складний, ніж перший, адже задля його виготовлення треба віти охайно вшивати блискавку на швейній машинці. Ну і, відповідно. Треба мати у запасі машинну голку, здатну працювати з таким грубим матеріалом, як шкіра. З одного боку блискавки вшийте також і брелок – отримаєте зручну підвіску для такого гаманця, завдяки якій торбинку можна буде кріпити до сумки чи джинсів.

Сумка зі шкіри

4. Маленька сумка зі шкіри. Подивіться уважно: ця торбинка виготовлена дуже просто. По її лицьовій стороні одразу видно, як майстер складав матеріал, аби сформувати прямокутну форму торбинки. Найважча частина роботи тут – це оздоблення: тиснення, бахрома та застібка. А ви могли би зробити таку торбинку ручної роботи, в якій можна носити гроші та інші дрібні предмети?

Валяний гаманець

5. Валяний гаманець для дрібних грошей. Якщо ви з вовною – на «ти», можна самотужки зваляти подібну торбинку для зберігання всілякої дрібноти та грошей. Головне – у зручному місці вшити блискавку, щоб користуватися таким гаманцем було не лише стильно, а й комфортно.

А ви би зробили гаманець своїми руками?

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus