Годинники ручної роботи: 10 ідей
Найкращі варіанти годинників
У наших домівках давно оселилися мобільні телефони, телетюнери, комп’ютери та інші девайси, які справно показують час. Тож, здавалося б, потреба у використанні «старомодних» настінних годинників, так само, як і сонячних годинників, відпала назавжди. Але ні – люди все одно продовжують використовувати ці корисні елементи декору. Це естетично і зручно: не треба нічого вмикати чи шукати телефон, щоб дізнатися, котра година. Є в таких годинників ще один величезний плюс: їх можна зробити власноруч! Пропонуємо 10 цікавих ідей настінних годинників для творчих людей!
1. Годинник з дерева. Все, що потрібно для створення такого красеня – годинниковий механізм, кружальце з дерева та клей з інструментами. На дерев’яне коло можна наносити цифри, а можна й не наносити – все залежить від вашого смаку та дизайну приміщення.
2. Годинник з велосипедом. Справжня знахідка для любителів двоколісного транспорту! Основа зроблена з цупкого матеріалу на кшталт ДВП, потім розфарбована та доповнена двома механізмами. В одному колесі можна розташувати секундну стрілку, а в іншому – хвилинну і годинну.
3. Годинник-пазл. Ваша дитина порвала шматочок пазлу, і тепер картинка не складається? Або кошеня «зафутболило» цей шматочок і піддиванні нетрі? Що ж, єдиний вихід – склеїти «травмований» пазл докупи та канцелярським ножем вирізати з нього коло. Потім пофарбувати «діряву» поверхню однотонною фарбою та за бажання намалювати роздільні смужки між окремим частинками пазлу. Ну і, звісно, причепити механізм.
4. Діловий годинник. Просто створений для людей, які постійно кудись поспішають! На звичайні стрілки причепіть ось такі ноги з картону, по центру годинника розташуйте фігуру дядечка з портфелем. І час буде бігти в діловому стилі!
5. Дитячий годинник. Ця тема вічна. Скільки у світі існує тваринок, стільки може бути дитячих годинників. Лишень виріжте з фанери обриси бажаної істоти, зробіть їй очі, вушка, посмішку – і дитя буде радіти, вивчаючи філософські питання часу.
6. Суцільний хендмейд. Старенькі п’яльця від вишивки можна також прилаштувати під годинник! Натягніть на них льон або мішковину, обріжте зайві краї, а по контуру годинника пришийте 12 різнокольорових ґудзиків.
7. Квілінг годинник. Тут доведеться трохи постаратися, але результат вийде гарний! Всю площину годинника треба заповнити скрученими смужками паперу, приклеєними рулетиками.
8. Механічний годинник. Маєте багатсько старих годинникових «нутрощів»? Розташуйте їх по центру ось такого витвору. Заради такої краси можна навіть спеціально купити старі механізми десь на Блошиному ринку.
9. Веселий годинник. В хід ідуть різнокольорові олівці або фломастери. Коло з годинниковим механізмом треба посадити на пінопластову основу, а в неї встромити зусібіч олівці.
10. Годинник з платівки. Основа дуже зручна і буквально готова до використання: просто підберіть бажану платівку та причепіть механізм. Якщо ви хочете більш складну конструкцію на базі платівки, можна подивитися, як годинники з платівок робить майстриня з Одеси Анна Маєвська. А можна й замовити у неї такий елемент декору. Якщо ви хочете купити электронные часы известных брендов за гарними цінами, заходьте на сайт Циферблат і обирайте годинник до душі!
Які ще цікаві ідеї для створення годинників ви бачили? Можливо, вже пробували створити щось подібне?
(с) made-in-ukraine.info Використання матеріалів дозволене лише з зазначенням джерела.