Ідеї для морської вечірки

Понеділок, 4 Вересня, 2017

Столові прибори з корабельним канатом

Велетенська яхта, дрібненьке судно чи проста байдарка – неважливо, який плавальний транспортний засіб є у вас «в наявності». Головне – що за допомогою нього ви можете затіяти неперевершену вечірку для себе та своїх друзів! Допомогти створити відповідний образ вечора вам допоможуть простенькі ідеї для морської вечірки – елементи декору, оформлення страв та інші дрібнички.

1. Столові прибори з корабельним канатом. Саме так просто і доречно можна зробити подачу столових приборів! Для цього лише запасіться перекрученою мотузкою білого кольору, розріжте її на шматочки по 15 см і окремо перев’яжіть ними набори ложка-виделка-ніж. Ну а для більшої правдоподібності покладіть набори приборів на серветки синього кольору! Вечірку з подібними милими дрібничками можна влаштувати і за кордоном – наприклад, у Туреччині. Якщо ви хочете відвідати цю країну і гарно провести там час, забронюйте тур на сайті https://hottours.in.ua/catalog/turtsiya/ та сміливо рушайте на відпочинок!

Букет у морському стилі

2. Букет у морському стилі. Квіти світлих ненав’язливих кольорів зберіть у букет, додайте до них трошки зелені та зробіть ледь помітний акцент польовими квітами синіх відтінків. Ну а «родзинкою» такого елементу морської вечірки може стати синьо-біла стрічка, якою ви з легкістю перев’яжете ніжки квітів, щоб поєднати їх у букет.

Морський манікюр

3. Морський манікюр. Зробити вдалий наголос для вечірки на яхті можна й манікюром у відповідних тонах. Зробіть художній розпис на нігтях, використовуючи синьо-білі морські символи – якір, компас, рятівне коло… Акценти можете зробити «капітанським» золотим кольором лаку.

Морські запрошення для гостей

4. Морські запрошення для гостей. Подбайте і про таку дрібничку, як запрошення на вечірку для гостей! Звісно, запросити їх на таку цікаву подію слід заздалегідь – можливо, навіть застосувавши звичайну паперову пошту. Запрошення можна оформити вручну або роздрукувати у поліграфічній студії: там вам допоможуть підібрати гарний дизайн з тими-таки морськими символами. Довершить ідею морських запрошень мотузка, вплетена у кожну листівку.

Подарунки для гостей на морську тему

5. Подарунки для гостей на морську тему. Що саме подарувати гостям вечірки на згадку про цю подію – вирішувати вам. Але оформити презенти можна дуже просто! Для цього покладіть подарунки до пакетів з крафтового темно-синього паперу та прикрасьте їх невеличкими паперовими якорями, що висять на мотузках.

Морське желе для дітей

6. Морське желе для дітей. Діти просто обожнюють желе! Особливо, яскравих кольорів, до яких можна включити і «морський» синій. Отож, завчасно приготуйте у маленьких баночках синє желе та декоруйте кожну порцію смугастими морськими прапорцями на паличках-зубочистках.

Страва у вигляді якоря

7. Страва у вигляді якоря. Будь-які тверді продукти для вечірки (овочі, сири, шинки-ковбаси, шматочки копченої риби) ви можете викласти на тарілці не просто традиційним «віялом», а й ось так, у формі якоря. Вийде ефектно та дуже святково!

*Усі фото – з сайту Pinterest.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus