Індастріал-2010

Середа, 13 Жовтня, 2010

У підземних переходах біля зупинок київського швидкісного трамваю намалювали графіті

Трамвай є лише на стіні

Найбільший транспортний довгобуд столиці – швидкісний трамвай – обіцяють запустити вже 16 жовтня. Цю дату переносили вже декілька разів, але у те, що трамвай роз’їжджатиме містом вже за три дні, все одно не віриться. Уздовж маршруту швидкісного досі тривають ремонтні роботи, тож навряд чи хтось наважиться стати пасажиром транспорта-напівфабриката. Тому для розсерджених киян чиновники підготували сюрприз: запросили художників графіті, аби ті розфарбували стіни підземних переходів біля лінії трамваю.

Першими переходами, прикрашеними графіті, стануть тунелі на зупинках «Польова» та «Героїв Севастополя». Ми побували там сьогодні і переконалися, що художня робота справді кипить. Ось така різнобарвна композиція прикрашає вхід до підземного переходу на вулиці Героїв Севастополя:

Каспери, дружелюбні привиди

Не встигла висохнути фарба з балончиків, як розмальовану стіну вже «окупували» місцеві торговці:

Продавці не полюбили жовту кулю :(

Протилежна стіна переходу змушує посміхнутися. Настінний трамвай – це справжня індустріальна романтика! Шкода, що цього графіті не буде видно ввечері… Хоча… можливо, чиновники нарешті налагодять освітлення у цьому темному переході?.. Судячи з витрат, які вони декілька років «списували» на побудову лінії швидкісного трамваю (а сума немала – майже півмільярда гривень), трохи грошей на електрику все-таки можна виділити.

Трамвай їде прямо на стадіон?..

Не знаємо, як вам, а от нам ця пафосна історія зі швидкісним трамваєм нагадує побудову БАМу. Стіни вже розмальовані – залишилося записати урочисту пісню про «чудову магістраль», назвати іменем трамвая астероїд і, нарешті, запустити маршрут. :)

P.S. Автори графіті залишилися невідомими, але за деякою інформацією, київські переходи прикрасили графітники з Польщі, Франції та Німеччини.

***

Спонсор запису:

Якщо ви хочете заробляти в Інтернеті, заходьте сюди: teasernet ru и adlabs – тизерная реклама для сайта. На цьому сайті можна знайти усі партнерські програми Мережі, які допоможуть заробити великі гроші.

Любите веселые компании и фильмы, которые поднимают настроение? Посмотрите комедии онлайн! Море интересных фильмов на любой вкус!

З електронними грошима багато мороки. Але вигідно поміняти W1 RUR на W1 UAH все ж можливо – треба лише знайти вдалий курс!

Метки:

  • maroon

    :D Здається,трамвай їсть стадіон).

  • admin

    він думає, що це пончик :)

blog comments powered by Disqus