IT-творчість: саморобки на IForum 2015

Четвер, 16 Квітня, 2015

3D-мапа України від IZO LAB

16 квітня у Києві відбулася наймасштабніша зустріч Інтернет-діячів України – IForum 2015. Розробники сайтів, копірайтери, маркетологи та представники інших Інтернет-професій зібралися у Міжнародному виставковому центрі, аби послухати цікаві виступи своїх колег та подивитися на новинки галузі. Окрім профільних лекцій, на відвідувачів IForum’у чекали справжні рукотворні шедеври! Лишень подивіться, що ми для вас сфотографували ;)

1. 3D-мапа України від IZO LAB. Лабораторія персонального цифрового виробництва (гурток любителів техніки на новий лад) своїми силами створила 3D-принтер – дуже модний нині пристрій. За допомогою цього принтера умільці друкують різноманітні деталі (наприклад, підставки для художніх пензликів :) ) та частини більших проектів. Мапа України, яку ви бачите на першому фото, зібрана з об’ємних областей-пазлів, надрукованих на диво-принтері.

Металевий гурман

2. Металевий гурман. Увагу багатьох відвідувачів форуму прикував куточок з творчим залізяччям. Гурман – так називається арт-об’єкт, виконаний Андрієм Северинком в авторській техніці. Якщо придивитися до цієї скульптури, можна побачити, що вона складається з різноманітних побутових і технічних деталей: з лампочки, старого телефонного дроту, кришок тощо.

Скульптура Мухоїд

3. Скульптура Мухоїд. Ще один оригінальний витвір від Андрія Северинка. І як автору вдалося поєднати в одній скульптурі усі ці металеві деталі?..

Йа креведко

4. Йа креведко! :) Улюблений жарт багатьох користувачів Інтернету повертається, адже на арену виходить скульптура Дівчинка-креветочка від Андрія Северинка.

Потойбічний фрагмент

5. Потойбічний фрагмент. Саме так назвав ще один свій витвір з утилізованих елементів Андрій Северинко. Скульптор поєднав у роботі шланги і дроти, а всередину фрагменту помістив лампочку.

Жінка з кульок

6. Жінка з кульок. Скульптура у людський зріст від митця Анатолія Ротаря. Усі ці кульки – пластикові. Ці окремі детальки автор буквально «спаяв» між собою, утворивши людиноподібну скульптуру.

3D-деталь

7. 3D-деталь. Ще один плід роботи об’ємного принтера. Тут усі елементи ідеально підходять одна до одної своїми канавками, тому можуть крутитися лише одночасно. За деталлю ви бачите котушки з пластиковим матеріалом для 3D-принтера.

Фігурки з 3D-принтера

8. Фігурки з 3D-принтера. За допомогою цього диво-пристрою можна «надрукувати» навіть статуетки з певними рисами обличчя! Знаєте, як працює 3D-принтер? Спочатку на комп’ютері створюють 3D-модель майбутнього об’єкту, потім її на флешці чи картці пам’яті переносять до принтера, задають параметри (розмір, колір). Матеріал для друку (пластикові дротики) подаються у трубках до принтера і під дією високої температури плавиться. Розплавленим пластиком принтер «друкує» необхідний предмет, а у цей час знизу принтера працює холодний вентилятор, аби зафіксувати новостворений об’єкт.

3D-портрет

9. 3D-портрет. Він стоїть у нижньому відсіку принтера: робота завершена, тож фігурка охолоджується. Разом з тим, у верхній частині принтера кипить робота: він старається надрукувати нову задачу. На електронному дисплеї висвічуються відтворювані параметри роботи, хоча на фото їх не видно :)

Як працює 3D-принтер

10. Як працює 3D-принтер. Це верхня частина принтера, який друкує з білого пластику елемент зі значком ключа (інструмента).

Український безпілотник

11. Український безпілотник. Певно, жодна технологічна виставка в Україні зараз не обходиться без міліарної частини. Ось він – безпілотний летальний апарат, виготовлений і запрограмований нашими фахівцями!

Безпілотник Made In Ukraine

12. Безпілотник Made In Ukraine. Ще один подібний витвір української інженерної думки.

Націлювач кулемета

13. Націлювач кулемета. Це об’ємна підставка керує кулеметом і крутить ним на різні боки. Не дуже смішно, коли ця штука повертається у твій бік :)

Український квадрокоптер

14. Український квадрокоптер. Не будемо розшифровувати, що на ньому написано ;) Цей квадрокоптер також зробили і запрограмували українці!

Великий сенсорний планшет

15. Великий сенсорний планшет. Фотографія не передає його реального розміру, але насправді це планшет має не менше 21 дюйма в діагоналі. На IForum 2015 усіх охочих запрошували помалювати на цій сенсорній дошці, тож ви багато втратили, якщо не відвідали цей захід!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Щоб долучитися до когорти працівників Інтернет-сфери та інформаційних технологій, відвідайте курсы английского языка в Киеве – Englishprime та підтягніть свій рівень англійської!

 • http://made-in-ukraine.info/parovozyky-z-dereva-zaliznytsya-dlya-malyat/ Паровозики з дерева: залізниця для найменших | Made in Ukraine

  [...] РубрикиVIP-рукоділля бісероплетіння в'язання валяння вироби з дерева вироби з металу вироби зі скла вироби зі шкіри витинанка вишивка декупаж живопис кераміка лозоплетіння лялькарство миловаріння мода одяг українських виробників паперопластика писанкарство полімерна глина поробки рідкісні техніки скрапбукінг скульптура ткацтво шиття ювелірне мистецтво Popular This WeekСхеми вишивок сорочокМайстер-клас: писанка з бісеруМайстер-клас: нестандартна писанкаМайстер-клас: великодня крапанкаПисанка у відварі з кропиви « IT-творчість: саморобки на IForum 2015 [...]

 • http://made-in-ukraine.info/facebook-ruchnoyi-roboty/ Facebook ручної роботи | Made in Ukraine

  [...] «оцифровується» та вплітає у свою творчість сучасні технологічні нюанси. Взяти хоча би Фейсбук: ця соціальна мережа нині [...]

 • http://made-in-ukraine.info/sotsialna-tvorchist-na-ucrazyans/ Соціальна творчість на Ucrazyans | Made in Ukraine

  [...] Не обійшлося без такого «апарату» і на Ucrazyans. Про те, як працює 3D-принтер, ми вже писали, а тут ви можете побачити ще один [...]

 • Светлана Бобцова

  Добрый день! Отличная статья. Может для кого-то будет актуально….Хочу посоветовать прекрасные курсы английского языка в школе EnglishPapa.ru Здесь все четко, по делу, без воды. Записавшись на курс “Английского языка”, вы получаете БЕСПЛАТНЫЙ ПРОБНЫЙ УРОК онлайн, где сможете индивидуально пообщаться с преподавателем и ознакомиться с виртуальной системой обучения. Всем советую. https://englishpapa.ru/

blog comments powered by Disqus