Хутряні вироби Made In Ukraine

Понеділок, 16 Лютого, 2015

Мікроскопічна шуба

В Україні виробляють не лише спідню білизну, повсякденні светрики і верхній одяг, а й справжні скарби легкої промисловості – шуби, дублянки та пальта, оздоблені хутром. На міжнародному сайті Етсі, де умільці з різних країн виставляють на продаж свої вироби, ми знайшли для вас кілька цікавих хутряних виробів Made In Ukraine. Подивіться і посміхніться! :)

1. Мікроскопічна шуба. «Хочете купити щось справді оригінальне до свят? Не втратьте можливості здивувати свою жінку, мати, дочку або подругу незвичною шубкою», – говориться в описі цього виробу. Цікавинка полягає в тому, що розмір цієї шуби – лише 15 см! Тож вона зможе неабияк підняти настрій іменинниці, якщо ви пафосно подаруєте коробочку з такою шубкою :) Автор виробу – HandMadeFurU з Києва, а вартість – 22, 67 дол.

Безрукавка з хутряним коміром

2. Безрукавка з хутряним коміром. Ця одежинка насправді повністю валяна з натуральної вовни. Ви будете здивовані, але навіть комірець, який виглядає, наче справжній, виготовлений з пасом довгошерстих овець! Тож справжнього хутра тут немає, зате як гарно виглядає ця краса! Її ціна – 250 дол., а автор – FeltZeppelin з Києва.

Зимова чоловіча куртка зі штучним хутром

3. Зимова чоловіча куртка зі штучним хутром. Чарівний величезний комір з хутра не дозволить власнику куртки мерзнути навіть у найлютіші морози! Манжети виробу також оздоблені штучним хутром, тож загалом виріб виглядає дуже гармонійно. Так і має бути, адже цей витвір мистецтва зробила студія Мокша зі Львова! Ціна куртки – 130 дол.

Дитяча жилетка зі штучного хутра

4. Дитяча жилетка зі штучного хутра. Насправді, для створення цієї моделі одягу майстриня не використала ані клаптику хутра (ні натурального, ні штучного). А те, що ви бачите, це спеціальна пряжа «травичка» з довгим ворсом. Працювати з таким матеріалом доволі важко, проте результат виглядає бездоганно, погодьтеся! Автор жилетки – ShopLaLune з Харкова, а ціна – 68 дол.

Безрукавка з натурального хутра

5. Безрукавка з натурального хутра. Та-да-да-дам! Під кінець публікації про хутряні вироби ми нарешті покажемо вам натуральне хутро :) Ціна цього виробу кусається, як те звірятко, з якого його було зроблено: коштує безрукавка 800 дол. Автор – NatesseFurs з Дніпропетровська. Поціновувачам натурального хутра радимо роздивитися інший одяг від цього виробника, адже виглядає він дуже жіночно і стильно!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

А на сайті http://angio-lini.com на вас чекають справжні перлини хутряного мистецтва: шуби з лисиці, песця, бобра, куниці та соболя!

blog comments powered by Disqus