Колекція одягу за 24 години: підсумки

Вівторок, 19 Жовтня, 2010

З радістю повідомляємо, що вже готові офіційні фотографії колекції одягу «ЕтноКоЗа», про який ми писали нещодавно.

Надзвичайні кульчики

У цьому скаженому проекті взяли участь сорок сміливців: двадцять дві людини з Києва, сімнадцять - з Харкова та одна – з Одеси. У результаті безсонної діяльності вийшла справжнісінька колекція одягу з етно-мотивами. Сімнадцять моделей (шістнадцять жіночих і одна – чоловіча) вже увійшли в історію. Тож радимо вам не пропустити таке видовище і проглянути фотографії чарівних моделей.

З гудзиком на голові

Для створення етнічного одягу майстри-марафонці використовували традиційну вишивку, драпірування, квітковий декор, квілтінг, печворк, вишивку стрічками, аплікацію, плетіння та клепання. Крім того, вони надрукували на тканині візерунки Анжеліки Рудницької, Анни Венглинської та Світлани Афоніної.

Етно-акцент видався на славу

Дизайнери створили не лише одяг, а й чудернацькі аксесуари, прикраси та головні убори.

Сумочка - те, що треба!

До речі, таких результатів майстри змогли досягти завдяки інструментам, які вони принесли на акцію. П’ять швейних машинок,  один оверлок та один агрегат для закльопок дуже допомогли швидкісним модельєрам.

Переосмислення вишивки

Увесь одяг дизанери створили з клаптиків старих речей. Творили з того, що принесли з собою.

У такому вбранні і взимку не холодно

Організатори акції вже планують нове 24-годинне дійство. Цього разу це має стати… світкування Нового року! Стартуватиме воно, звісно, 31 грудня цього року у Харкові. Тож у вас є шанс долучитися до цього шаленства ;)

Спідниця з клаптиків - свіже рішення

А ось і чоловіча модель. Печерна :)

***

Спонсор запису:

Живете в Киеве и хотите научиться водить машину? Вас уже ждет отличный инструктор по вождению который научит вас быть аккуратным водителем!

Если вы хотите найти душевное равновесие и успевать делать много дел за 24 часа, цигун – то, что вам нужно! Запишитесь в киевский центр йоги на цигун или пилатес.

Коллекцию ваших путешествий хорошо дополнят виллы Риччоне, в которых можно неплохо отдохнуть!

Метки: ,

blog comments powered by Disqus