Коломия – майстрів мрія

Четвер, 28 Квітня, 2011

На Івано-Франківщині відбудеться фестиваль «Писанка-2011»

Гаївки, веснянки, великодні ігри, театралізовані сценки та виконання великодніх пісень – така насичена програма чекає на гостей фестивалю. Дійство відбудеться у місті Коломия цими вихідними – 30 квітня та 1 травня.

Більшість заходів «Писанки-2011» буде присвячено, звичайно ж, писанкарству. Тут можна буде ознайомитися з різноманітними техніками, школами, символами та навіть новітніми методиками цього ремесла. Цікавим доповненням до програми стане змагання писанкарок у конкурсі на найкращу писанку.

Водночас, не забудуть організатори і про представників інших видів декоративно-прикладного мистецтва. На виставці-продажу, що відбудеться у рамках  фестивалю, можна буде придбати вишиті, ткані, плетені з лози, виліплені з глини, вирізьблені з дерева, плетені з бісеру витвори.

Контакти дирекції фестивалю: Івано-Франківська область, місто Коломия, вул. Театральна, 27. Відділ культури і туризму Коломийської міської ради. Телефон: (03433) 2-02-45.

***

Спонсор запису:

Многие бизнесмены используют такую вещь, как оффшорная компания, но не стоит думать, что это очень просто. Оффшор нужно купить, а затем каждый год проплачивать его содержание.

Перед тем, как поехать отдыхать, вам нужно обязательно забронировать отель в Хорватии, чтоб не испортить себе отдых!

Для того чтобы опередить других мастериц, вам нужно сшить что-то очень красивое на швейной машинке. А така как выбор машинки janome 2325 – дело ответственное, не забудьте проконсультироваться с профессионалами.

Метки: , , , , , ,

  • danirra

    На жаль, не маю змоги відвідати(

  • Анонимно

    будемо сподіватися, що це – не останній фестиваль у Коломиї ;) колись ми до неї доберемося)))

blog comments powered by Disqus