Конкурс для дизайнерів прикрас

Середа, 25 Квітня, 2012

На виставці Ювелір Експо 2012 визначать найкращого ювеліра

Прикраса ручної роботи

З 16 по 19 травня у столичній КиївЕкспоПлазі відбудеться виставка прикрас «Ювелір Експо» та конкурс дизайнерів-ювелірів. Для того, аби взяти участь у змаганні, треба надіслати організаторам ескіз авторської прикраси.

«Автор повинен представити журі не тільки малюнок, але й грамотно обґрунтувати свій творчий задум, – повідомили нам організатори конкурсу. – У роботах буде оцінюватися глибина розкриття теми, наявність творчої концепції та загальної ідеї. Також традиційно високо цінуються оригінальність, художність і новаторський підхід».

Підбиття підсумків конкурсу ювелірних прикрас відбудеться також у рамках виставки «Ювелір Експо 2012» – 18 травня о 12:00. Переможців нагородять почесними дипломами та грошовими преміями, а всі відвідувачі виставки «Ювелір Експо» зможуть оцінити нові віяння у створенні прикрас і дізнатися імена тих, хто найближчими роками буде задавати тон в ювелірному мистецтві.

Ескіз гарнітура Конвалії Тамари Бурлаки - 1 місце молодіжної категорії минулого конкурсу

Умови ювелірного конкурсу:

Конкурсні ескізи будуть розподілятися за такими критеріями: роботи, виконані вручну та комп’ютерна графіка (2D, 3D). При цьому, роботи мають відповідати таким вимогам:

1) Конкурсна робота повинна складатись з графічної частини та анотації;

2) Графічна частина конкурсної роботи повинна бути на аркуші формату А3; для професійної категорії масштаб ескізів – 1:1 (деталі можливі в іншому масштабі); для молодіжної категорії масштаб ескізів вільний;

3) Графічне зображення об’єкту повинно бути виконане вручну або за допомогою комп`ютерної графіки, мати зображення зовнішнього вигляду та проекції. У кожному  ескізі має бути представлений один виріб, парний виріб або набір, який має спільне художнє вирішення. Ескізи гарнітурів, які вміщують в собі декілька предметів, що неможливо використовувати одночасно, до конкурсу не допускаються;

4) Кожна робота повинна супроводжуватися інформацією (зі зворотного боку роботи: назва категорії, номінації, назва роботи, адреса, контактні телефони, місце роботи (навчання), прізвище, ім’я та по-батькові автора, рік виконання ескізу), анотацією (повинні бути описані: категорія, номінація конкурсу, назва роботи, місце роботи (навчання), прізвище, ім’я та по-батькові автора, рік виконання ескізу, творча концепція та загальна ідея, матеріали, техніки та розміри роботи, особливості дизайну прикраси тощо).

Роботи на конкурс слід передати до 1 травня особисто в руки організаторів або надіслати поштою: 01001, м. Київ – 1, а/с В-13. Телефони для довідок:  (044) 461-93-43, 490-62-19, 490-62-21. Ескізи ювелірних виробів можуть подавати на конкурс усі охочі: художники, ювеліри, дизайнери, виробники ювелірних виробів. Також передбачена окрема конкурсна номінація для молодих талантів.

До речі

Конкурс для дизайнерів-ювелірів проводять вже вдванадцяте. Організатори конкурсу – Київський міжнародний контрактовий ярмарок та Асоціація ювелірів України.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вы не можете придумать что дарить маме на день рождения или день матери, зайдите на сайт ideipodarkov.net и выберите интересный подарок!

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/vystavka-yuvelir-ekspo-2012/ Виставка Ювелір Експо 2012 | Made in Ukraine

    [...] 10.00-19.00 Всеукраїнський конкурс ескізів на кращий ювелірний дизайн 2012 [...]

blog comments powered by Disqus