Короткі дитячі штанці з манжетами

Четвер, 23 Травня, 2019

Короткі дитячі штанці з манжетами

Бриджі – ідеальний предмет гардеробу для тих малят, які тільки-но навчилися ходити. Вони частенько падають або спеціально сідають на коліна, щоб погратися іграшками на землі. Аби хоч трохи захистити коліна від травм і ударів, у такому віці краще закривати їх одягом. Короткі дитячі штанці з манжетами підійдуть для літньої прохолоди – для прогулянок вранці та ввечері. У них одночасно і не спекотно, і достатньо комфортно. Як зшити такі штани для хлопчика чи дівчинки? Пропонуємо вам наш майстер-клас.

Щоб зшити дитячі бриджі з манжетами, візьміть:

Основну трикотажну тканину (тонкий футер чи інтерлок)

Додаткову трикотажну тканину для круглої вставки ззаду

Ґумку шириною 1,5 чи 2,5 см

Нитки такого кольору, який би підходив тканинам

Швейну машинку з можливістю шити трикотаж

Дитячий трикотаж

Викрійка дитячих штанців на літо

Ця викрійка підійде для дитинчати-тоддлера віком від 1 до 2 років. Загалом, це 86 розмір. Збережіть це фото на вашому комп’ютері, збільште його до такого розміру, щоб нижня горизонтальна лінія основної деталі дорівнювала 23 см, а потім обведіть на пергаменті ці шаблони та виріжте їх.

Взагалі, шити дитячий трикотаж легко, чого не скажеш про одяг для дорослих. Жіночі сорочки краще купувати у перевірених виробників ось тут https://vsisvoi.ua/store/women/odyah/sorochky адже так ви придбаєте одяг гарантованої якості та підтримаєте українських виробників!

Викрійка дитячих бриджів

Як зшити дитячі бриджі?

1. Користуючись викрійкою, виріжте з тканини усі необхідні деталі. Основна частина штанів може бути суцільною (тоді лівий вертикальний край деталі викрійки треба припасувати до згину тканини) або зшитою з двох деталей. Це залежить від того, чи є у вас в запасі достатньо тканини для суцільної деталі, чи ви шиєте штанці з невеликих клаптиків полотна. Також викроїть з кольорової тканини дві деталі півкола для круглої вставки, манжети і дві деталі для пояса. І для манжетів, і для пояса можна використовувати той самий шаблон.

Деталі дитячих штанів

2. До основної частини приєднайте булавками деталі-півкола, зафіксувавши їх булавками. При цьому полотна мають бути розташовані «обличчям до обличчя» одне одного.

Прикріплення круглої вставки

3. Встановіть на машинці трикотажний шов і одразу прострочіть ним усі можливі деталі. Наприклад, складіть разом лицьовими сторонами всередину дві деталі пояса і прострочіть по обох краях.

Трикотажний пояс

4. Виверніть деталь поясу на лицьовий бік, зігнувши деталь вдвічі. Подібним чином зробіть заготовки манжетів.

Пояс для трикотажних штанів

5. Також пристрочіть трикотажним швом півкола до основної деталі бриджів.

Вставка для дитячих штанів

6. Встановіть на машинці шов для обробки країв тканини та пройдіться ним по припусках щойно зроблених швів а півколах.

Оверлочна строчка

7. На лицьовій стороні основної деталі прямим швом відстрочіть припуски, розправивши їх на звороті у бік основної деталі.

Відстрочування

8. Складіть основну деталь лицьовою стороною всередину, скріпіть булавками центральний передній шов, прострочіть його трикотажним швом та краї обробіть оврелочним швом.

Центральний шов штанів

9. По лицьовій стороні відстрочіть цей шов, завернувши припуски на звороті на будь-який бік.

Відстрочування центрального шву

10. На зворотному боці скріпіть булавками штанини, прострочіть їх трикотажним та оверлочним швами. Виверніть виріб на лицьову сторону, щоб побачити, які виходять бриджі.

Шви штанин

11. Прикріпіть булавками манжети та пояс до відповідних країв виробу, розташувавши разом зрізи основної частини та цих додаткових елементів.

Кріплення поясу та манжетів

12. Пристрочіть манжети та пояс трикотажним швом, обробіть оверлочним. Пояс відстрочіть по лицьовій стороні, підігнувши припуски вниз.

Відстрочування поясу

Ось і все, дитячі бриджі готові! Залишається лише вставити у пояс гумку та закріпити її у кількох місцях.

Дитячі бриджі своїми руками

А ви вже шили дитячі штани самостійно?

Штани для хлопчика на літо

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus