Круглий стіл про легку промисловість

Субота, 22 Серпня, 2015

Одяг

Всі ми бачимо, що протягом останніх двох років одяг українського виробництва став більш популярний, ніж був раніше. А що скажуть про це фахівці – ті, хто відслідковує стан української легкої промисловості і бачить всі злети і падіння швейних підприємств? 9 вересня у Києві відбудеться круглий стіл на тему Легка промисловість України: реалії сьогодення та перспективи нових зовнішніх ринків збуту. Організовує обговорення Українська асоціація підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» та ТОВ «Київський міжнародний ярмарок», а сам круглий стіл відбуватиметься у рамках 29 Міжнародного фестивалю моди «KIYV FASHION». У роботі круглого столу візьмуть участь і спеціальні гості – підприємства-учасники Литовської Асоціації підприємств легкої промисловості.

На круглому столі обговорюватимуть такі питання:

- Кон’юнктура внутрішнього ринку товарів легкої промисловості та зовнішньоекономічний аспект;

- Асоціація «Укрлегпром» – представник галузевих інтересів та інструментарій ефективної взаємодії між виробниками, органами влади й іншими зацікавленими учасниками ринку легкої промисловості;

- Пошук нових бізнес-партнерів та диференціація зовнішніх ринків збуту вітчизняних товарів легкої промисловості;

- Презентація Литовської асоціації легкої промисловості та підприємств щодо розширення співробітництва між секторами текстилю та одягу Литви й України.

Метою проведення заходу є ознайомлення учасників з тенденціями розвитку легкої промисловості, обговорення актуальних галузевих проблем, пошук спільних шляхів для їх вирішення, сприяння налагодженню нових взаємовигідних бізнес-стосунків.

Організатори запрошують до участі у роботі круглого столу усі зацікавлені сторони – керівників виробничих підприємств легкої промисловості та різних напрямів fashion-бізнесу, представників галузевих громадських організацій та наукових установ.

Круглий стіл відбудеться за адресою: Київ, вул. Салютна, 2Б, Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», павільйон 1, конференц-зал 2. Початок роботи – о 14.00. Реєстрація учасників – з 13.30.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

А ви знаєте, як зробити кальян своими руками дуже просто та швидко? Прогляньте майстер-клас і переконайтеся, що це можливо!

Метки:

blog comments powered by Disqus