Київ захопили ведмедики!

Пятниця, 15 Жовтня, 2010

Їхня «база» розташувалася прямо біля Майдану Незалежності

Ведмежа "армія"

У «Галереї щастя», що на Михайлівській, 16, сьогодні відкрилася незвичайна виставка. Художниця Євгенія Гапчинська презентувала шанувальникам свою колекцію старовинних іграшок.

Мишам з Відня вже дев'яносто років

Усі експонати виставки – єдині і неповторні. Тут можна побачити і полотняних ведмедиків, набитих соломою, і стареньких потертих слоників, і навіть дерев’яних лускунчиків. Окремої уваги заслуговують механічні іграшки, які рухаються після заведення.

Лускунчики - теж з Австрії. Лівому - шістдесят років, правому - п'ятдесят

Євгенія Гапчинська протягом багатьох років привозила ці іграшки з різних країн, і нарешті вирішила показати їх громадськості. Здебільшого, іграшки потрапили до колекції Євгенії Гапчинської з Франції та Австрії.

А цьому слонику - вже вісімдесят років. Теж з Відня.

 «Мені завжди подобалися старі іграшки. Коли я приїжджаю до різних країни, найперше відвідую блошині ринки або антикварні магазини, у яких можна придбати старовинні іграшки. А деяк іграшки мені дарують – вони особливо дорогі для мене», – розповідає художниця.

Слоник 1925 року народження і механічна іграшка

Найновішим експонатам виставки немає й року, а от деяким скоро виповниться цілих сто років. Найстарша іграшка Євгенії – песик 1910 року народження. Про те, що це саме собачка, здогадатися важко: у старезної іграшки вже немає вух. З етичних міркувань ми не будемо публікувати його фото :)

Тридцятирічний робот із Франції

Експонати колекції вражають: кожна полотняна тваринка має свій «характер» і вираз обличчя. Здається, ніби усі вони ожили у «Галереї щастя» і от-от почнуть говорити!

Чумна мавпочка з Амстердама. Їй п'ятдесят років

А у вас вдома живуть старенькі іграшки? ;)

***

Спонсор запису:

Вы постоянно не высываетесь и не ощущаете облегчения после сна? Купите себе ортопедический матрац – позаботьтесь о здоровье!

Метки: ,

 • danirra

  живуть старенькі ялинкові прикраси)

 • admin

  такі, з ватою всередині? чи скляні?
  ох, скільки таких раритетів розбилося в дитинстві :(

 • Надія

  Живуть-живуть. Ще з дитинства. Рука не піднімається викинути. ;)

 • admin

  о, пора робити виставку ;)

 • Надія

  Хіба що манюсінку виставочку. ;)

 • admin

  о! може, влаштувати конкурс вінтажних іграшок?.. у мене і приз відповідний є :) рукодільно-старенький :)

 • Надія

  Оголошуй. ))) Гарна ідея.
  Тільки якось мене про то особисто повідом, добре. Бо я всі відповіді тут читаю нерегулярно (хтось обіцяв прилаштувати на сайт повідомлення на e-mail…).

blog comments powered by Disqus