Мала планета «Україна»

Середа, 8 Лютого, 2012

У Києві стартує виставка керамічного дизайну

Космічна виставка митців

10 лютого о 16:00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться презентація керамічної виставки «Мала планета «Україна» від творчого подружжя з Черкас – Людмили Шилімової-Ганзенко та Сергія Шилімова. Цікаво, що художники навчалися мистецтву у різних куточках України, тож на виставці можна буде побачити результат поєднання львівської та харківської мистецьких шкіл. Художники вперше представляють великий персональний проект-виставку у Києві.

За інформацією Музею декоративного мистецтва, Людмила Шилімова-Ганзенко належить до представників львівської школи художників-керамістів. Вона отримала професійну мистецьку освіту у Львівському державному інституті  прикладного  та декоративного мистецтва (викладачі – І. Франк, І. Каліш та О. Горбалюк), член Національної спілки художників України. Сергій Шилімов – випускник Харківської державної академії дизайну та мистецтв, член Національної спілки дизайнерів України.

«Щасливе поєднання життєвого шляху  та мистецтва у сімейно-творчому тандемі та злиття двох мистецьких шкіл України, харківської та львівської, дає можливість створювати цікаві художньо-дизайнерські проекти, що з успіхом подорожують  містами України», – переконані організатори виставки.

Творчий філософський позитив є лейтмотивом творчості митців Шилімових. Їхні роботи є яскравим прикладом синтезу традиційних прийомів формотворення, декорування, сучасного світобачення та образного мислення.

Виставка кераміки «Мала планета «Україна» триватиме у Музеї декоративного мистецтва до 10 березня. Адреса музею: Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29.

Керамічний експонат

До речі

Майстри назвали свою виставку «Мала планета «Україна» не просто так. Реальний факт відкриття 1925-го року астрономами Симеїзької обсерваторії нової планети, яка 1967-го року отримала назву «Україна», надихнули авторський союз на створення виставкового проекту. В експозиції будуть представлені керамічні твори та об’ємно-просторова інсталяція з текстилю. У центрі проекту – особистість, яка усвідомлює себе часточкою Всесвіту. Митці уявляють множинність світів, що складається з багатьох мікрокосмів.

* Фото з сайту ulanchenko.com

(с) made-in-ukraine.info Використання матеріалів дозволене лише з зазначенням джерела.

***

Подяка:

Если вы хотите обновить свою машину, купите лобовое стекло киа которое подойдет вашему автомобилю. Не забудьте посоветоваться с профессионалами!

Метки:

blog comments powered by Disqus