Манікюр з гарбузами: 5 ідей

Понеділок, 5 Вересня, 2016

Манікюр для веселого Хелловіну

З наближенням Хелловіну навколо стає все більше гарбузів: хтось вирощує власний врожай на городі, а хтось підбирає собі гарбузовий образ для вечірки на Хелловін. І хоч стандартних дійств у цей день українці не роблять, багато компаній влаштовують хелловінські корпоративи. Якщо ви збираєтеся відвідати такий захід, то мабуть вже зараз вигадуєте своє вбрання та аксесуари на Хелловін! А ми ще трошки підкажемо: подивіться, який манікюр з гарбузами можна зробити у цей день!

1. Веселий Хелловін. Прийнято вважати, що Хелловін – моторошне свято. У цей день люди вбирають костюми різних страшилок, щоб нібито відігнати від себе нечисть. Але деколи можна й посміятися над моторошним пафосом цього дійства! Наприклад, з таким веселим манікюром, який включає лише три кольори: оранжевий, чорний та білий. І гарбузик, і привид тут веселі та усміхнені, тож ми думаємо, що такі нігті здатні підняти настрій будь-кому!

Гарбузи на білому тлі

2. Гарбузи на білому тлі. Ще один варіант позитивного свята – ось такий манікюр з гарбузиками на білому тлі. І хоч ці овочі не посміхаються (та й тільки один з них має мордашку), загалом такі нігті пасуватимуть до дівочого образу на Хелловін. Щоб не всі гарбузи на нігтях були однакові, одному з них домалювали закручений вусик, зверніть увагу на цю милу деталь :)

Тістечка на Хелловін

3. Хелловінські тістечка. Гарбузи бувають і ще смішніші – наприклад, коли вони є частиною святкових тістечок! До такої роботи радимо приступати тим, хто гарно ладнає з інструментами для нейл-арту: надто дрібненькі деталі треба буде намалювати. Та й гарний лак треба підібрати: наприклад гель-лак Space light 8 мл. від Kodi-Professional такого кольору, який підійде для вашої задумки.

Нічний пейзаж

4. Манікюр з нічним пейзажем. Ніч і Хелловін – речі нероз’ємні. Ось чому для цього свята можна обрати темний манікюр, що зображує нічні гарбузи і самотнього котика під зоряним небом. Мило і страшно водночас!

Страшний гарбуз

5. Страшний гарбуз на Хелловін. Ну і найстрашніший варіант ми залишили насамкінець. Такий манікюр – для серйозних леді, які не бояться налякати всіх навколо своїм моторошним образом. Але тут також важливо не переборщити і перетворити на страшного гарбуза лише один зі своїх нігтів. Інші ж можна пофарбувати в оранжевий колір та декорувати тонкими чорними «гілочками».

Фото з сайтів: fabnailartdesigns.com, naildesignideaz.com, naildesignideaz.com, pinterest.com, cutediyprojects.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus