Маски в інтер’єрі: як їх розмістити?

Понеділок, 23 Лютого, 2015

Маски в інтер'єрі

Яких тільки колекцій не вигадають люди! Хтось збирає поштові марки, хтось – книги, хтось – підставки для чашок чи скляні кульки зі сніговими бабами всередині. Весь цей крам колекціонери везуть з різних країн, у яких доводиться побувати. Окрема категорія об’єктів колекціювання – це настінні маски. Вони бувають смішні, жахаючі, сакральні та театральні – словом, на будь-який смак. Та головна проблема – вдало розмістити їх у приміщенні, адже ховати такі цікаві речі неприпустимо :) Маски в інтер’єрі можна розмістити, виходячи з кількох принципів. Саме про них ми зараз і розповімо, ілюструючи публікацію масками з інтер’єру одного київського ресторану.

Як розміщувати маски на стінах? Якщо у вас їх багато, то всі разом вішати не хочеться: велике скупчення колекційних предметів буде відштовхувати глядачів від себе. Отже, найкращий варіант – згрупувати частини колекції, об’єднавши маски за певними принципами. Ось вони:

1. За походженням. На цьому фото зображені азійські маски: тут вгадуються і Японія, і Таїланд, і інші країни Азії. Тож погодьтеся: розташовувати їх разом з карнавальною маскою з Ріо-де-Жанейро було би помилкою. А так – усі шість масок виглядають, як один культурний комплект. Дуже влучно і вдало!

Маски з Азії

2. За матеріалом. Маски з дерева – ось, що можна сказати про обидва об’єкти, які ви бачите перед собою. Очевидно, що перша скульптура – з Карпат, а друга – від далеких індіанців (тотем з маскою шамана), але обидві вони зроблені з дерева, тому добре виглядають одна біля одної. Також зверніть увагу, що на обох об’єктах є пір’я, тож можна роздивитися, як його зображують майстри ручної роботи у різних культурах.

Маски з дерева

3. За формою. Три видовжені маски – ось основа композиції, яку ви бачите перед собою. Зверху вони доповнені двома однаковими круглими масками, проте на передньому плані – саме овальні маски. Тут також слід відзначити, що усі об’єкти цього куточку родом з Африки, а це – додатковий нюанс, завдяки якому маски разом виглядають виграшно.

Видовжені маски

А які маски висять у вас на стінах? Можливо, у вас їх так само багато, що доводиться групувати? ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Зробити у квартирі ремонт, забити цвяхи або повісити маски на стіну вам допоможе професійний майстер. На сайті goodmaster.kiev.ua ви можете зробити заявку, і майстер приїде дуже швидко!

blog comments powered by Disqus