Музей книги і друкарства хочуть виселити!

Середа, 18 Лютого, 2015

Музей книги і друкарства України

Друзі, прикрі новини від Музею книги і друкарства України, в якому зберігаються унікальні книжкові експонати та відбуваються цікаві виставки з майстер-класами. Зараз заклад опинився на межі виселення з приміщення.

2015 року виповнюється 400 років з часу заснування друкарні Києво-Печерської Лаври, яка була першою друкарнею у Києві і проіснувала на схилах Дніпра понад 300 років, що є унікальним фактом в світовій історії. Цього ж року відзначається 40-ліття відкриття музею для відвідувачів.

Музей – відомий і шанований публікою та професійною спільнотою, знаний своїми фестивалями та заходами, має свій особливий стиль та привабливе обличчя, вдало поєднує історичну спадщину з найновішими тенденціями, постійно впроваджує в роботу сучасні методи.

«Музей книги і друкарства України – єдиний в Україні повнопрофільний музей, в якому відображена історія української книги і писемності та друкарської справи як окремої галузі української культури, – розповідають музейники. – Фонди музею містять понад 58 тис. експонатів, серед яких: рідкісні та унікальні видання, зразки друкарської техніки, старовинного паперу, шрифтів, понад 12 тисяч оригіналів книжкової графіки з кінця XVIIІ ст. до сьогодення».

Нині Музей книги і друкарства України звинувачують у порушенні чинного законодавства України про оренду майна, саботуванні укладання нових договорів оренди, накопиченні заборгованості перед заповідником, влаштуванні пікетів тощо. Працівники музею спростовують усі звинувачення та сподіваються на збереження приміщення.

Ми обов’язково будемо стежити за розвитком подій і сподіватимемося на те, що легендарний Музей залишиться у приміщенні!

Адреса музею: Київ, вул. Лаврська, 9.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

blog comments powered by Disqus