Музей моди та текстилю у Лондоні

Вівторок, 28 Травня, 2019

Музей моди та текстилю у Лондоні

Любителі різноманітної творчості та шиття зокрема цінують будь-яку можливість потрапити до тематичних музеїв у різних країнах, аби на власні очі полюбуватися справжньою майстерністю своїх колег. Заради цього ми й побували у лондонському Музеї моди та текстилю, що об’єднує під одним дахом рукоділля, малювання (графічні скетчі) та моду. Ну а для вас ми підготували фотозвіт та відгук про цей музей!

На відміну від більшості музеїв центрального Лондона, цей заклад – доволі маленький. Він міститься на двох поверхах, де розташовані три тематичні експозиції: хендмейд-виставка робіт певного майстра, експозиція з моди певного періоду та виставка скетчів – фешн-ілюстрацій.

Перша кімната – абсолютно скажена на вигляд. Експонати у ній – пістряві рукодільні витвори, від диванних подушок і фартушків до занавісок та сорочок. Враження таке, ніби тут скупчилася максимальна кількість виробів з якогось рукодільного форуму. Довершеності експозиції додає вмонтований у стіну екран: на ньому транслюють розповідь про майстра, який виготовив цю чудасію.

Виставка рукоділля у Музеї моди

Далі – основна частина музею, присвячена моді. Вона тягнеться з першого поверху на другий і демонструє фешн-надбання Британії у певне десятиріччя.

Виставка моди у Лондоні

Причому, тут можна побачити не лише зразки одягу на манекенах, а й предмети інтер’єру, меблі та навіть принтовані шпалери тих часів.

Жіноча мода 50-х років

До експонатів можна вільно підійти та пороздивлятися цю красу: ідеальні шви, ніжну тканину, цікаві аксесуари. На другому поверсі цієї експозиції також влаштований монітор, що транслює відео відповідної епохи чи тогочасні покази мод.

Жіноча сукня з велюру

Інтер’єрний ретро-текстиль також притягує увагу: на ньому відображенні акценти епохи, унікальні елементи дизайну.

Дизайн епохи

Третя зала присвячена творчому процесу. Тут висять фотографії митців світу моди під час творчих зустрічей, а також зразки фешн-ілюстрації – ескізи майбутніх предметів одягу. Якщо ви також хочете навчитися гарно малювати, починати варто з простіших завдань – наприклад, з таких картин https://www.raskrasim.com.ua за номерами, а вже потім переходити до власних замальовок.

Фенш-ілюстрація

Підлога у Музеї моди та текстилю має текстильне покриття. Та й загалом, цей заклад дуже гарно й цілісно оформлений.

Текстильна підлога

У коридорі біля художньої зали – експонати, цікаві для любителів шиття. Дивакуваті паски чи кишені: чого тут тільки не побачиш!..

Цікава кишеня

Унікальність цього музею не лише у його рукодільно-модній тематиці. Справа в тому, що експозиції тут не постійні – усі зали оновлюють щокілька місяців. Отож, приблизно раз на сезон тут можна зануритися у чергову епоху моди.

Ну а насамкінець – погана новина. Коштує ця розкіш задорого, навіть для мешканців Англії. Цей музей – платний, і повний квиток до нього коштує аж 9,90 фунтів. Отож, ця місцина – виключно для фанатів модної справи та шиття, які не будуть шкодувати про витрачені кошти.

Адреса музею: Лондон, вул. Бермондсі, 82. Виставки, представлені на фото до цього матеріалу, можна побачити у музеї до 2 червня 2019 року.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки: ,

blog comments powered by Disqus