Налітай: скотч з вишивкою!

Пятниця, 22 Серпня, 2014

Скотч з вишивкою

Останнім часом ми бачимо українські мотиви всюди: мости і лавочки активісти розмальовують у синьо-жовтий двоколор, на вулицях зачаровує українська символіка на авто. Дехто навіть купує великі клейові стрічки з надрукованою на них етнічною вишивкою і декорує ліфт у своєму під’їзді. Тож не дивно, що хто мав вигадати скотч з вишивкою! Цікаву і корисну річ запустила у виробництво організація simvol.in.ua.

Презентували цей цікавий скотч лише тиждень тому – 15 серпня – на сторінці фірми у Фейсбуці. З того часу товар став надзвичайно популярний: його замовляють і у роздріб, і гуртом. Якщо перші бобіни скотчу були розфарбовані стандартними геометричними орнаментами, то нині виробники розширили асортимент: випускають клейову стрічку в інших варіантах. Серед них – синьо-жовтий скотч, квіткові орнаменти та навіть автентичні узори з пташками.

«Скотч в національних мотивах. Довжина – 66 метрів, ширина – 4,5 см. Вартість – 36 гривень, – зазначають винахідники цікавого скотчу. – Мінімальне замовлення – 4 мотки. Відправляємо дуже оперативно!»

Для чого можна використовувати такий скотч?

- Ви можете прикрасити такими стрічками свій ліфт або поштову скриньку.

- Заклеїти ним вікна, чом би й ні?

- Використати для творчості: наприклад, для оформлення фотоальбомів, листівок чи книг ручної роботи.

У тому, що ви знайдете, як застосувати цей цікавий матеріал, ми не сумніваємося!

До речі

Підприємці, які продають скотч з вишивкою, також займаються виготовленням наклейок на авто. Відтак, тема автотранспорту для них – не чужа. 24 серпня вони пропонують автовласникам столиці зібратися на Автопробіг у вишиванці (звісно, йдеться про машини у наліпках-вишиванках, але якщо автентичне вбрання вдягнете й ви, буде ще краще). Старт дійства – 11:00 на паркові Ашану на Петрівці. У програмі автопробігу – конкурси з розіграшем призів. Реєстрація на автопробіг – за телефоном: (050) 970-20-57.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Найкращі гавайські гітари купуйте на http://www.ru.all.biz/gitary та грайте на них свої улюблені мелодії! Гітара – це також розкішний подарунок для любителів музики!

blog comments powered by Disqus