Навчальний курс арт-терапії у Києві

Неділя, 12 Липня, 2015

Арт-терапія

28 та 29 серпня у столиці відбудеться Другий модуль авторського курсу Вікторії Назаревич «Методи та форми супроводу клієнта в арт-терапевтичному процесі». Його буде проведено, як продовження першого курсу, що стартував на початку травня цього року. Казкотерапія, ізотерапія, лялько терапія – усе це і багато іншого чекає на вас під час уроків!

«Курс підготовки фахівців базується на терапії творчістю (ізотерапія, казкотерапія, музикотерапія, бібліотерапія, глинотерапія, пісочна терапія, кольоротерапія, лялькотерапія, мандалотерапія, маскотерапія тощо). В основі курсу лежить подолання психологічних проблем за допомогою методу арт-терапія з клієнтами різного віку, – розповідають організатори. – Призначений він для практичних психологів, фахівців інших професій, що допомагають, студентів гуманітарних напрямів».

Структура курсу дає можливість сформувати базові теоретичні знання щодо особливостей використання методу, теоретико-методологічні підходи в системі зцілення і відновлення процесом творчості, опанувати повним набором прийомів і методів роботи з арт-терапевтичними засобами, простежити характер динаміки клієнта через символіки та структуру арт-продуктів терапевтичного процесу.

Курс складається з 9 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Один модуль проводиться раз на три місяці. Між модулями – супровід куратора в режимі індивідуальних та групових зустрічей, також електронною поштою і Skype.

До кожного модуля:

1. Електронні слайд-лекції за кожною темою модуля, відеоматеріали;

2. Електронні підручники для вивчення спеціальних дисциплін, доступні для скачування, пакет додаткової літератури практичної спрямованості по темі;

3. Придбання власного досвіду роботи з клієнтом;

4. Для студентів – можливість залишитися активним учасником в тренінговому центрі і продовжувати свою психологічну практику.

Вікторія Назаревич – кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, арт-терапевт, тренер навчально-освітніх тренінгів, психолог вищої кваліфікаційної категорії, член правління Західноукраїнської асоціації арт-психологів та арт-терапевтів. Автор більше 80 науково-методичних публікацій з психології та методологічного інструментарію для роботи психолога.

Контакти для реєстрації: +38 (093) 692 53 64 Анна; +38 (096) 857 21 22 Ірина.

Фото з сайту ourhealingcolors.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Лучшая автошкола в Одессе уже ждет вас! Тут вы сможете освоить теорию и практику вождения с помощью квалифицированных инструкторов!

blog comments powered by Disqus