Одяг на Хелловін: як я шила світшот?

Неділя, 4 Вересня, 2016

Одяг на Хелловін від IndigoUA

Якщо ви шиєте одяг, то точно знаєте, що найцікавіше створювати вбрання спеціально до свят. Вже у процесі пошиття ви занурюєтеся у казку, а потім ще й передаєте цей настрій тому, для кого робили цю красу. Особливо якщо справа стосується дітей! Для них можна шити найцікавіший і найгарніший одяг! Сьогодні я покажу, як пошити світшот до Хелловіну, який зараз продається у моїй крамниці на Етсі: https://www.etsy.com/listing/476331107. Для нього я обрала польський високоякісний трикотаж з принтом на тему Хелловіну, ніжну натуральну бавовну для рукавів та рібану світло-бузкового кольору, яка вдало перегукується з бузковими елементами принтованої тканини. Отож, як я шила цей світшот? :)

Для того щоб пошити світшот на Хелловін, мені знадобилися:

- стрейч-футер з принтом

- петельний футер однотонний (ніжно-салатовий)

- світло-бузкова рібана (рубчик 2 на 2)

- білі нитки (тому що зворот світшота – у світлих тонах)

- ножиці для тканини

- кравецькі булавки

- швейна машинка з можливістю шити трикотаж

Натуральний трикотаж з Польщі, рібана з Чехії

Як я шила світшот до Хелловіну? Хід роботи

1. Спершу я викроїла усі необхідні деталі. З принтованого трикотажу це перед і спинка светрика, з однотонного – два рукава, а з рібани – два манжети та деталь горловини. Усі деталі з рібани пришиваються до світшота у зігнутому вдвічі вигляді, тому я одразу ж їх склала (зворотом всередину) та запрасувала.

Манжети і горловина

2. Потім я розклала перед собою передню деталь светрика і приклала до неї рукава. Зафіксувала їх булавками, щоб легше було шити.

Передня частина світшота і рукав

3. Трикотажним швом пришила рукава до светрика, а потім оверлочним швом обробила краї тканин.

Обробка трикотажного шва

4. Після цього по лицьовій стороні я відстрочила рукава – зробила прямий шов на «території» рукава, у той час як припуски плечового шва були підігнуті на звороті також у бік рукава. Коротше кажучи, я просто пристрочила припуски до рукава, щоб дитині було комфортно у світшоті, щоб краї тканини не стирчали і не заважали їй.

Як я відстрочувала рукав

5. Ось так виглядає відстрочений плечовий шов:

Плечовий шов світшота

6. Так само я зробила і з іншим рукавом. Потім приєднала до цієї «конструкції» ще й деталь спинки – зістрочила її з рукавами, обробила краї оверлочним швом і відстрочила по лицьовій стороні. Сформувався виріз горловини, який тепер треба було доповнити горловиною з рібани.

Дитячий світшот

7. Тому я взяла деталі з рібани – горловину і манжети – і зшила їх у кільця зі зворотного боку. Потім склала за запрасованими згинами та отримала такі деталі:

Готові деталі манжетів і горловини

8. Після цього я приєднала деталь горловини до самого вирізу горловини кравецькими булавками.

Горловина світшота

9. Пристрочила горловину на машинці трикотажним швом, краї обробила оверлочним. Ну а потім, щоб світшот виглядав охайніше, відстрочила горловину по лицьовій стороні прямим швом.

Пришита горловина

10. Потім я вивернула виріб на зворотний бік та склала його, співставивши рукава та бокові лінії. Зафіксувала їх булавками та прошила на машинці – трикотажним швом, а потім оверлочним. Вийшов сформований светрик з рукавами.

Рукав світшота

11. Далі треба було довершити рукава манжетами. Їх я пришивала так само, як і горловину: спочатку приєднала булавками.

Приєднання манжету

12. Потім пришила трикотажним швом і обробила краї тканини оверлочним швом.

Манжет світшота

13. Залишилося обробити тільки нижній край світшота! Отож, я двічі підвернула тканину з принтом на виворотний бік та зафіксувала її булавками, а потім – нитками.

Підвернутий низ світшота

14. І прострочила трикотажним швом.

Трикотажний шов

Ось такий вийшов одяг на Хелловін! :) У цьому майстер-класі я показала вам, як пошити світшот, а тепер чекаю на ваші відгуки: чи подобається вам цей светрик? Чи пробували ви шити дитячий одяг самостійно? Бажаю вам гарного одягу і веселих свят! :)

Світшот для дівчинки IndigoUA

How to sew Halloween shirt

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus