Ольга Богомолець робила кучерявих ляльок

Вівторок, 8 Березня, 2011

«Волосся» накручувала стрижнем від ручки

Ольга Богомолець. Фото з сайту focus.ua

Доктор медичних наук, професор Ольга Богомолець відома не лише своєю фаховою діяльністю. Окрім лікарювання, вона співає романси під гітару, колекціонує старовинні домашні ікони та керує цілою галереєю у столиці. А ще, пані Богомолець має рукодільне хобі :)

«Я дуже люблю робити речі власними руками. З дитинства займалася рукоділлям: чого тільки не наробила!.. Плела і гачком, і спицями, і вишивала у різних техніках (хрестик, гладь, угорський хрестик)… – згадує наша співрозмовниця. – Ми з дівчатами (у пані Ольги – троє дочок та один син. – Авт.) дуже любимо вишивати: у нас вдома весь диван буквально завалений вишитими подушками».

Ольга Богомолець зізнається: у дитинстві надзвичайно любила робити лялечок. «Плела їх гачком зі звичайної мотузочки. Потім перейшла до виготовлення ляльок, які треба вдягати на руки, – розповідає вона. – Я робила лялькам «хімію»: волосся ладнала зі звичайних чорних шнурків, а потім ті шнурки просякала клеєм ПВА та накручувала на стрижень кулькової ручки. Шевелюра була те, що треба!» Таких кучерявих ляльок пані Ольга роздаровувала усім своїм друзям у шкільні роки.

«Моєму синові зараз двадцять два роки. Коли він був маленький, було дуже важко дістати одяг, тому усі речі, які він носив, я шила і плела сама, – зізнається знаний лікар. – Зшила також багато іграшок: займаюся цим і досі». Остання іграшка, яку зробила Ольга Богомолець – плетений спицями зайчик. «Крім того, сплела кофтинку для ведмедика, але це вже гачком, – каже вона. – У нашого ведмедика є цілий гардероб: капелюшок, нічна сорочка, і от тепер ще й тепла кофтинка». :)

***

Спонсор запису:

Хотите завести себе сайт на wordpress? Создать сайт очень просто – нужно только посоветоваться с профессионалами или же полностью доверить им это дело.

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/lyalka-beregynka/ Майстер-клас: лялька-берегинька | Made in Ukraine

    [...] 12. Завершальний етап – виготовлення зачіски для ляльки. Для пишноволосої красунечки нам знадобиться цілий [...]

blog comments powered by Disqus