Особливі таланти

Середа, 24 Листопада, 2010

Митці-інваліди приголомшили киян своїми роботами

"Пироги з маком". Микола Крат, Волинська область

Сьогодні у столиці відкрилася П’ятнадцята Всеукраїнська виставка художніх творів митців з обмеженими фізичними можливостями. Її приурочили до Міжнародного дня інвалідів, який відзначають 3 грудня.

Експонатів було так багато, що до однієї зали вони не вмістилися: розташувалися у двох. Це й не дивно, адже на виставці представили свої твори аж двісті шістдесят митців з усіх регіонів України. Усього ж до Києва привезли біля чотирьохсот експонатів. 

Вишита сорочка. Людмила Кожушко, Донецька область

Виставкові зали переповнені не лише картинами, а й декоративно-прикладними творами. Чого варті лише вишиті ікони, які здаля неможливо відрізнити від писаних! Вишиванки Людмили Кожушко з Донецької області вражають своєю охайністю, дерев’яний «Образ Богородиці» Василя Самойлюка з Рівненщини дивує чіткістю ліній… Є на виставці й об’ємні картини, зроблені Творчим об’єднанням дітей та молоді з фізичними обмеженнями «ДІМФО».

"На стику гострих вражень". Дмитро Дідоренко, Харків

Ви не повірите, але серед митців, які надали свої роботи для виставки, є навіть сліпий художник – Дмитро Дідоренко з Харкова. Його картина «На стику гострих вражень» дарує радість та оптимізм – митець написав картину надзвичайно світлими тонами.

Об'ємна робота студії "ДІМФО"

Прикрасою виставки стали також картини художника Юрія Пацана з села Чабани Київської області. На відкритті експозиції митець заявив: художникам з особливими потребами необхідна своя галерея у Києві. Мовляв, у рідних Чабанах таке приміщення вже є, тож столиці не годиться пасти задніх.

"Образ Богородиці". Василь Самойлюк, Рівненська область

«У Чабанах є спеціально обладнана виставкова зала «Палітра», де першого грудня відкриється обласна виставка творів людей з обмеженими фізичними можливостями, – розповів Юрій Пацан. – Ми хочемо, щоб наша ініціатива була підтримана по всій Україні».

Відвідати виставку можна до 9 грудня. Приходьте та насолодіться позитивом від робіт талановитих майстрів!

***

Спонсор запису:

Хотите наиболее выгодно использовать помещение? Полочные стеллажи - отличный выбор! Ими можно заполнить все пространство до потолка!

Изучать иностранные языки с помощью современных технологий очень полезно! Проект немецкий язык онлайн создан специально для вас!

Любите есть пиццу, но не любите ее готовить? Для вас существует доставка пиццы киев: быстро, качественно и очень вкусно!

Метки: , ,

  • Надія

    Добре, що люди не замикаються в своїх проблемах, не сидять і жаліють себе, а творять красу.

blog comments powered by Disqus