Патріотичне взуття для дітей: осінь

Вівторок, 18 Серпня, 2015

Взуття для підлітків

Я – за підтримку вітчизняного виробника, але у питанні дитячого взуття наші компанії аж надто перегинають цінову палицю. Тому основні закупи для малюка роблю в Чорну п’ятницю (наприкінці листопада) через американські сайти. Цьогоріч вирішила приглянути там дитяче взуття на осінь, зайшла на Амазон, і понеслося… :) Стільки патріотичного взуття синьо-жовтих тонів я ніде не бачила! Тож і вам пропоную поглянути на цю красу :) Одразу кажу, що це – не реклама, тому прямих лінків на сторінки продажу не викладатиму. Якщо ви захочете купити такі чобітки чи капці своїй дитині, просто введіть у пошуковому рядку Амазону назву моделі.

1. Dr. Martens R15382009 Boys Juniors Lace Boot Finn and Jake. Осінні чобітки строгої моделі, але з дуже вже смішним малюнком! Синьо-жовті мультяшки явно зможуть підняти настрій в осінню пору! Коштують такі 90 дол., а розраховані вони на підлітків.

Патріотичні чобітки для малюків

2. Bogs Waterproof Boot (Toddler). У самій назві криється розмірна сітка цих чобітків, адже тодлерами в Америці називають дітлахів від 1 до 3 років. Ця модель цікава не тільки вирізами, які вчать дитя самостійно взуватися, а й матеріалом: він водонепроникний, але текстильний (що дозволяє прати взуття у машинці і загалом не переживати за його зношуваність). Коштують ці красені від 35 дол.

Гумові чоботи з пандою

3. Toddler & Little Boys & Girls Panda on a Bike Rain Boots in 4 Colors – Blue, Purple, Green, Red. Гумові чоботи для дощової погоди з пандою мають різні кольорові варіанти, але українську душу гріє саме такий :) Коштують вони лише 9,99 дол, що не набагато дорожче тих гумаків, які можна знайти в українських магазинах.

Водонепроникні чоботи для дітей

4. Native Jimmy Boot (Toddler/Little Kid). І хай колір нижньої частини чобіт більше схожий на салатовий, ніж на жовтий, поєднання з насиченим синім все виправляє! Зараз такі чоботи коштують від 17,56 дол., залежно від розміру, тож зекономити можна неабияк.

Жовто-блакитні кросівки

5. Pointss Boys’ and Girls’ Blue New Inventory Rain Boots Unisex-child Real Rubber Rainy Shoes Waterproof Rain Shoes. Гумові чоботи з левенятами підійдуть як для дівчинки, так і для хлопчика. Зараз їхня ціна не відома (чобітки закінчилися у продавців), але скоро можуть знову з’явитися в наявності.

Гумаки з левами

6. ROOBA Kids Suede Mesh Ultra Light Sneaker LBLQ142473. Жовто-блакитні кросівки створені для малят віком від 3 до 4 років (про це говорить наявна на сайті розмірна сітка), тож вони зможуть з легкістю взуватися та защипатися липучками. Вартість кросівок – 18,99 дол.

Жовті з блакитним чоботи

7. Rosenhill Girl Boy Unisex Rubber Rain Boots Shoes (Toddler/youth). Жовті гумові чоботи з блакитними елементами скоріше дівчачі, ніж хлоп’ячі, але на Амазоні чомусь названі моделлю унісекс. Але головне – що вони розраховані на різні вікові групи дітей: від тодлерів до підлітків. Їхня ціна – 29,99 дол.

Мокасини патріотичних кольорів

8. Wishwhat Toddler Little Kid Big Kid Lightweight Mesh Golf Shoe Breathable Summer Shoes. Легенькі мокасини створені для сухої теплої погоди – наприклад, для початку вересня. Їхні розміри також вказують і на тодлерів, і на старших дітей, і на підлітків. А ціна нині не вказана :)

Гумові чоботи з вершником

9. Polo by Ralph Lauren Ralph Rain Boot (Toddler/Little Kid/Big Kid). Високі гумові чоботи з вершником на коні розходяться, як гарячі пиріжки, тож наразі наявні тільки у середніх розмірах (від 11 до 13 розміру). Коштують вони від 18 дол.

Капці Посіпаки

10. Despicable Me Minions Kids Stuart Sock Top Slippers. Домашні капці з Посіпаками для найменших! Я спеціально приготувала їх для вас «на засипку», щоб ви посміялися :) А уявіть, як цікаво було би малюку мати такі капчики :) Щоправда, розраховані вони до 3 років. А коштують від 15,97 дол.

Гарна ж вийшла добірка патріотичного дитячого взуття, любо-дорого глянути! :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

* Фото з amazon.com

***

Подяка:

Найкраща фотобумага чекає на вас в інтернет-магазині! Купуйте фотопапір та друкуйте фотографії у себе вдома: так значно дешевше, ніж в салонах!

blog comments powered by Disqus