Патріотичні рюкзаки Made In Ukraine

Середа, 19 Серпня, 2015

Рюкзак з соняшником

День незалежності все ближче, тому ми підготували для вас не лише добірку синьо-жовтого дитячого взуття, а й ще щось :) Наприклад, публікацію про 5 найбільш патріотичних рюкзаків українського виробництва! Цього разу – жодних іноземних виробників та заморських інтернет-магазинів ;)

1. Рюкзак з соняшником. Ви коли-небудь бачили рюкзак, гарніший за цей? Отож-бо й воно! Це справжня краса від маріупольських майстрів, які «мешкають» на сайті avos-ka.prom.ua. Купити такий наплічник з соняхом можна за 568 грн. Фабричне пошиття, якісна фурнітура, водонепроникна тканина, ущільнена спинка, міцна підкладка, безкоштовна доставка і гарантія від виробника – усі ці переваги описують автори рюкзаків на сайті оголошень.

Синьо-жовтий рюкзак Харе

2. Синьо-жовтий рюкзак Харе. Український виробник рюкзаків, шкарпеток, ременів, шапок та навіть жіночих капелюхів пропонує ось такий лаконічний дизайн рюкзака. Пошитий він з нейлону і має розміри 30 на 40 н 15 см. Вартість такого наплічника – 470 грн.

Патріотичний рюкзак з Чернівців

3. Патріотичний рюкзак з Чернівців. Такі рюкзаки, пошиті з жовтої тканини і оздоблені блакитними смужками, шиють у Чернівцях. Але виробництво не масове, тому поки що наплічники розпродані. Принаймні, оголошення продавця на сайті оголошень перебуває в архіві. Раніше рюкзак коштував 349 грн: хтозна, можливо такі самі аксесуари скоро знову з’являться в продажі! «Вживу рюкзак виглядає ще крутіше, ніж на фото!» – нахвалює свій товар продавець цих світлих наплічників :)

Блискучий синьо-жовтий рюкзак від Derby

4. Блискучий синьо-жовтий рюкзак від Derby. Мабуть, всі чули назву цієї фірми: це – представник масового українського виробництво спортивних і дорожніх сумок. Та й до того ж, недорогих! Цей рюкзак цікаво виглядає цікаво не лише спереду: його шлейки – різних кольорів! Веселий дизайн не позбавляє аксесуар практичності: рюкзак можна носити з собою на роботу, поклавши до нього ноутбук, книгу та ще багато чого. На сайті Суперсумка такий нині коштує 585 грн, але у самого виробника, мабуть, дешевше. Матеріал рюкзака – штучна шкіра.

Рюкзак українського виробника SVIRSON

5. Рюкзак українського виробника SVIRSON. Цей цікавий дизайн змушує посміхнутися, адже нижня частина виробу нагадує велетенський ґудзик! Рюкзак пошито з якісної американської тканини, що називається кордура. До нього можна покласти ноутбук діагоналлю 15 дюймів, вдало розмістивши у спеціальному відсіку. Коштує такий наплічник 390 грн.

Можливо, ми не знайшли ще якийсь цікавий патріотичний рюкзак українського виробництва? Якщо так, напишіть нам про це у коментах ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

А ось рюкзаки спортивного типу краще купувати на сайті hfostore.com: там великий вибір, непогані ціни і якісні товари!

blog comments powered by Disqus