Подарунковий набір шампурів у кейсі

Четвер, 23 Грудня, 2021
Набір шампурів

Набір шампурів

Вибираючи оригінальний подарунок, багато хто з нас губиться, оскільки підібрати щось незвичайне по-справжньому складно. Для цього недостатньо мати багату уяву – необхідне почуття такту і певна інформація, що дозволяє підібрати такий варіант, який припаде до смаку тому, кому призначається презент. Але іноді ви можете потрапити в ситуацію, коли рішення доведеться приймати в найкоротші терміни і вам знадобиться універсальний варіант, що підходить практично у будь-якому випадку.

Таким універсальним рішенням є придбання набору шампурів у кейсі https://gorillasbbq.com/ru/nabory-shampurov-v-korobke/, виготовлений компанією GorillasBBQ. На відміну від багатьох інших виробників подібної продукції, виробник зробив ставку на максимально високу якість своїх виробів. І цей факт вже добре відомий у нашій країні, а й за кордоном. Саме тому кількість постійних покупців у цієї компанії регулярно зростає.

Набір шампурів АРХАР у дерев’яному кейсі

Одним із найпопулярніших наборів, який одразу зацікавив споживача після появи в каталозі інтернет-магазину компанії GorillasBBQ, став «АРХАР» – елітний набір у кейсі з дерева, що включає не лише шампури, але також інші предмети та аксесуари. Загальна кількість елементів комплекту складає 10 штук, зокрема такі предмети:

  • Шість шампурів.
  • Подвійний шампур, який може використовуватися як рожен, наприклад для птиці або риби.
  • Виделка-ніж, за допомогою якої зручно знімати з шампурів м’ясо.
  • Оригінальний мисливський ніж із ручкою, прикрашеною бронзовим литтям – для зручності використання комплектується піхвами.
  • Розкладні ніжки, що є своєрідним імпровізованим мангалом.

На поверхню лез шампурів і ножа нанесено майстерне гравіювання, яке у поєднанні з художнім литтям з бронзи перетворює їх на справжній витвір мистецтва.

Матеріал для виробів підбирається відповідно до їх призначення та найсуворіших стандартів, прийнятих на підприємстві. Леза шампурів, наприклад, виготовляються з нержавіючої сталі AISI430, яка крім великої міцності має ще одну чудову якість – не змінює свої технічні характеристики навіть під впливом високих температур, аж до 800 градусів Цельсія.

Для леза мисливського ножа використано інструментальну нержавіючу сталь марки 65Х13. Вона має високу міцність, добре переносить ударні механічні навантаження і відмінно заточується.

Набір шампурів БІЗОН у дерев’яному кейсі

Даний комплект призначений в першу чергу для тих користувачів, яким потрібний максимальний комфорт у процесі приготування їжі та її вживанні. Набір відрізняється великою кількістю предметів, яких налічується аж 45 штук!

Крім шести шампурів є така сама кількість ложок, виделок, столових ножів, глибоких тарілок і навіть стосів з харчової нержавіючої сталі. Передбачено наявність фляги для напоїв, є штопор-відкривалка, спеціальна вилка для зняття м’яса з шампурів, таганка, грати для гриля, а також щипці для м’яса та топірець. Як можна зрозуміти із кількості столових приладів, набір розрахований на шість осіб.

Цей комплект ретельно продуманий, що особливо важливо при такій великій кількості предметів. Кожному з них виділено певне місце – це дозволяє швидко зібратися на пікнік і не дає забути частину елементів після їхнього використання.

Багато інших наборів на будь-який смак

Ще однією перевагою компанії GorillasBBQ є те, що її розробники постійно розширюють асортименти виробів. У каталозі інтернет-магазину регулярно з’являються нові набори на будь-який смак. При розробці враховуються побажання постійних клієнтів, і навіть загальні тенденції над ринком. З появою нових чи розвитку вже наявних технологій у процес постійно вносяться певні удосконалення, що дозволяють досягти ще вищої якості готової продукції.

Додатковим бонусом для вимогливого замовника може стати можливість змінити комплектацію, наприклад, замінивши деякі предмети іншими. Ще один варіант, що дозволяє перетворити набір шампурів на оригінальний подарунок, є індивідуальне гравіювання, наприклад візерунок за ескізом замовника або іменний напис.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus