Презентація Люневільської вишивки

Пятниця, 11 Квітня, 2014

Уроки від Haute Couture School

Люневільська вишивка

12 та 13 квітня на рукодільній виставці Золоті Руки Майстрів у Киві можна буде відвідати презентацію нового типу рукоділля – Люневільської вишивки. Якщо ви хочете навчитися дуже гарному способу декорувати речі – приходьте на презентацію від школи Haute Couture School!

Презентація відбуватиметься протягом усіх виставкових днів – ви зможете підійти до стенду а12 та побачити, як майстриня Вероніка Іллюша створює неймовірної краси Люневільську вишивку. Отримати більш розширені знання з цього типу вишивки ви можете на курсах в Haute Couture School.

«Вперше в Україні ексклюзивний курс вишивки прямо з серця от кутюр – Парижа! – Кажуть у школі. – Програма курсу включає в себе базові техніки і прийоми вишивки от кутюр, використовувані для створення колекцій відомих будинків моди, таких як Chanel, Dior, Dolce & Gabbana, Alexander McQueen тощо. Тільки на цьому курсі Ви зможете освоїти новий для України інструмент – Люневільський гачок, і навчитися Люневільській вишивці (Broderie де Lunéville). А також вивчити роботи відомих майстрів світу високої моди».

У програмі курсу:

- Ознайомлення з інструментами та обладнанням. Матеріали для вишивки. Люневільський гачок.

- Ескізи вишивки: композиція , малюнок. Перенесення малюнка на тканину. Співпраця з дизайнерами одягу.

- Різні прийоми вишивки от кутюр. Люневільська вишивка. Робота з бавовною, шовком, пайєтками, перлами, стразами, рубкою, а також іншими цікавими матеріалами.

- Прасування вишивки.

Тривалість курсу – 10 занять по 3 години. Телефонуйте, і викладачі школи підберуть зручний для Вас час навчання!

Вартість занять у групі – 3600 грн/курс. У вартість входять методичні матеріали, схема і всі необхідні матеріали для вишивки. Обладнання та інструменти купуються окремо. Ціну індивідуального заняття та дистанційного навчання уточнюйте.

У процесі навчання кожен студент виконує залікову роботу. За підсумками навчання кожен студент отримує сертифікат про проходження курсу Haute Couture School!

Записатися на курс можна за телефоном (044) 361-10-39. Адреса Haute Couture School: Київ, вул. Фрунзе (Кирилівська), 46, оф. 1.

Ну а відвідати презентацію можна на виставці Золоті Руки Майстрів, яка відбувається 12 та 13 квітня у Міжнародному виставковому Центрі: Київ, пр. Броварський, 15.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Высококачественная трафаретная печать позволяет нанести изображение на футболки, сумки и другие изделия из ткани, так что вы можете украсить любимую одежду желаемым рисунком!

blog comments powered by Disqus