Прикраси з велосипедних ланцюгів

Понеділок, 24 Червня, 2019
Брелок з велосипедного ланцюга

Брелок з велосипедного ланцюга

Якщо ваш велосипед або деякі його частини відслужили своє, не поспішайте викидати їх на смітник. У західних країнах саме набрало обертів явище ресайклінгу – переробки одних речей у геть інші. Отож, ви можете перетворити різні деталі велосипеда навіть у модні аксесуари! Прикраси з велосипедних ланцюгів доволі поширені на рукодільному майданчику Етсі – саме там ми і знайшли ці зразки для натхнення.

1. Чоловічий браслет з велосипедного ланцюга. Варіантів цієї солідної на вигляд прикраси є декілька: з додатковими шкіряними елементами, шнурами та геть без нічого – суцільні деталі ланцюга, об’єднані в одне кільце. У будь-якому випадку, виходить гарно і гармонійно, особливо як для чоловічої прикраси. Як для жіночої, ці елементи виглядають грубувато, проте, може, варто спробувати сполучити металеві елементи з ніжними атласними стрічками? Погодьтеся, вийде більш ніжно. Ну а цей набір із двох браслетів, що на фото, продає на Етсі магазин ClockLight з Хорватії. Набір коштує 28,9 дол.

Комахи з металу

Комахи з металу

2. Бабки з велосипедного ланцюга. Подивіться лишень: ланцюг поділили на фракції та склали з цих елементів комах-бабок! Доповнивши ці частинки бісером та намистинами, митець створив оригінальний кулон чи підвіску, якою можна прикрасити сумку чи брелок. Вартість однієї такої комашини – 25 дол., а продає їх SquirrellyGirlStuff з США. Ну а створивши прикраси з деталей свого старого велосипеда, пора підшукувати новий байк! Ось продажа горных велосипедов – магазин, який рекомендують велосипедисти!

Каблучка для велосипедиста

3. Каблучка з велосипедного ланцюга. На відміну від інших прикрас, представлених у цій публікації, каблучка виготовлена не зі справжніх деталей ланцюга, а зі срібних частинок, виготовлених у вигляді цих деталей. Чудовий подарунок для поціновувача велосипедної тематики! Таку каблучку у малайзійському магазині Yhtanaff продають за 41,40 дол.

Брелок з велосипедного ланцюга

4. Брелок Зірка з велосипедного ланцюга. Із деталей ланцюга можна змайструвати багато різних форм для брелоків, та найпростіша та перша, що спадає на думку, – це зірка. Далі автор ReformatHandmade з Німеччини просто причепив до такої зірки кріплення та саме кільця брелоку. І продає на Етсі за 15,98 дол. :)

Кулони для ланцюга

5. Кулон з велосипедного ланцюга. Деталі ланцюга можна також поєднати у простіші форми – наприклад, у квадрати. А якщо до такого квадрату всередину помістити намистину та зафіксувати її кріпленням для підвіски, вийде гарненький та дуже оригінальний кулон! При чому, така прикраса підійде і чоловікам, і жінкам, отож зробити таку красу – просто справа честі! На Етсі такі прикраси продає по 15 дол. Cottagecollection з США.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus