Природа у мініатюрі

Субота, 28 Січня, 2012

У Києві – виставка коренепластики та картин з природних матеріалів

Солом'яні троянди з попередньої виставки Будинку природи

«Куди піти на вихідних?» – спитаєте ви. У столиці ідеальний варіант – відвідати Київський міський будинок природи, адже саме тут експонують декілька цікавих виставок водночас. До 4 березня у приміщенні Будинку природи можна побачити картини з природних матеріалів, а разом з тим поглянути на акваріумних рибок та кімнатних фіалок.

У межах мистецької виставки представлено картини з засушених квітів, трав, кори, тополиного пуху, соломки, пташиного пір’я, мушлі та кісточок риб (ошибана). Здебільшого, це мініатюрні композиції, пейзажі, портрети, листівки, створені майстрами декоративно-прикладного мистецтва Іриною Блажчук, Ніною Мінченко, Октябриною Пуніною, Оленою та Кароліною Журавськими, а також іншими відомими талановитими митцями: Вірою Авдєєвою, Катериною Дітківською, Іриною Молчановою, Валентиною Федишиною, Валентиною Щур, Клавдією Крячек, Оксаною Пасєкою, Катериною Черечукіною, Галиною Донченко, Анною Філіною. Коренепластика представлена роботами подружжя Віталія та Світлани Сивухіних.

Картина з тополиного пуху Валентини Федишиної

«Відомо, що мистецькі твори з природних матеріалів мають особливу гармонізуючу й цілющу дію на людину, – запевняють у Будинку природи. – Добра енергія митця у поєднанні з життєдайною силою рослин, які акумулювали в собі енергію сонця й землі, води й повітря, здатна творити чудеса. Невипадково серед майстрів-флористів багато довгожителів, а відвідувачі виставок зі здивуванням помічають покращення свого самопочуття після споглядання картин».

Виготовлення картин із природних матеріалів нині стало дуже популярним напрямком мистецтва. Справа ця не вимагає великих грошових затрат і складних пристосувань. Проте художній рівень флористичних картин може конкурувати із майстерністю живописних полотен, вони можуть не поступатися їм і своєю довговічністю.

Протягом роботи виставки у Будинку природи відбудеться серія майстер-класів з флористики. Записатися на майстер-клас та детальніше дізнатися про його умови можна за телефоном Будинку природи 234-45-47. Адреса Будинку природи: Київ, вул. Рогнідинська, 3.

Милі мешканці акваріума Будинку природи

До речі

Одночасно в сусідньому залі працює постійна виставка акваріумних риб і рослин. На обидві виставки – один квиток вартістю 10 грн ( для школярів, студентів, пенсіонерів – 5 грн). Вартість екскурсії – 25 грн.

9 – 12 лютого до виставки флористики приєднається виставка кімнатних фіалок (сенполій). Відвідувачі побачать понад 300 сортів квітучих фіалок. 16 – 19 лютого – виставка орхідей та інших екзотичних рослин, які можна вирощувати у домашніх умовах.

(с) made-in-ukraine.info Використання матеріалів дозволене лише з зазначенням джерела.

***

Подяка:

Хотите украсить свой сад новыми деревьями? Самый подходящий выбор – саженцы айвы, ведь это дерево скоро порадует вас своими плодами!

Метки:

 • http://made-in-ukraine.info/kvity-z-kvitiv/ Квіти з квітів | Made in Ukraine

  [...] Києві експонуються картини, зроблені з природних матеріалів "Два глечики" зі сріблястої тополі, шкурки [...]

 • http://made-in-ukraine.info/solomyanyy-machok/ Солом’яний мачок | Made in Ukraine

  [...] лілеї, ромашки, маки і навіть кактуси – цілу когорту рослин можна побачити у виставковій залі Будинку природи. [...]

 • http://made-in-ukraine.info/lushpynnya-tsybuli-daye-perlamutr/ Лушпиння цибулі дає перламутр | Made in Ukraine

  [...] як керівник Народного аматорського колективу «Флористика». У затишному залі Будинку природи, прикрашеному дуже [...]

 • http://made-in-ukraine.info/vystavka-florystyky-u-kyyevi/ Виставка флористики у Києві | Made in Ukraine

  [...] У Будинку природи триває постійна виставка акваріумних риб, які плавають у велетенському акваріумі! Тож, якщо ви захоплюєтеся акваріумістикою, паралельно із флористичною виставкою зможете побачити й унікальних рибок! [...]

blog comments powered by Disqus